Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 17 listopada 2019 23:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 02 października 2012 16:51 

Tak samo jak wczoraj były DNSy do wpisania. Bez jaj, żeby znaczenie miała przeglądarka, tym bardziej jak jest aktualna (ja rozumiem, żeby np. na IE 5 by nie działało). Wczoraj byłem 1. w każdej grupie na zapisach, dzisiaj chyba ostatni albo przedostatni...

PostNapisane: wtorek, 02 października 2012 16:55 

Dlaczego w przypadku algebry liniowej 1A oraz wdlk (rejestracja pierwszego semestru) dostępne są tylko zapisy na zeszły rok akademicki? W przypadku wdlk w myśl tego co jest napisane w przewodniku nie powinniśmy się zapisywać przed pojawieniem się na pierwszych zajęciach, ale dlaczego w takim razie zeszłoroczna rejestracja (2011/12)jest otwarta? To samo w przypadku tej algebry, na którą (chyba) zapisy powinny być normalnie?

PostNapisane: wtorek, 02 października 2012 17:01 

Zgadzam się z wypowiedzią użytkownika loonatic. O ile zostałem nieco uspokojony faktem, że rok temu zrobiono kilka dodatkowych grup laboratoryjnych z baz danych, o tyle szczerze wątpię by z LateXa, na którego również udało mi się zapisać dopiero przed chwilą, stworzono dodatkowe grupy. Tym bardziej, że skoro o tej porze ja jestem 18/15, to pewnie więcej jak 20 chętnych nie będzie, a zrobienie dodatkowej grupy dla dajmy na to 6 osób jest "nieopłacalne". Dodam jeszcze tylko, że używam Firefoxa, więc to co pisze na temat zalecanej przeglądarki na USOSie, nic by mi nie dało, nawet gdybym jakimś cudem wszedł na stronę USOSa dzisiaj przed 16 i to przeczytał..

A i jeszcze dodam od siebie, że o ile sam system zapisów kto pierwszy ten lepszy, jest kiepski, ale taki sam dla wszystkich, o tyle ten dzisiejszy(który pierwotnie też miał być 'kto pierwszy ten lepszy', ale nie był) był totalną loterią, a co za tym idzie niesprawiedliwy, i prawdopodobnie krzywdzący dla niektórych studentów(bo wątpię żeby nikt nie ucierpiał na tej całej szopce z zapisami-póki co m.in. ja jestem ten cierpiący będąc poza dwiema grupami laboratoryjnymi, na które chciałem się zapisać, próbując to robić od samego początku zapisów.)

PostNapisane: wtorek, 02 października 2012 17:13 

Misia_S napisał(a):
Dlaczego w przypadku algebry liniowej 1A oraz wdlk (rejestracja pierwszego semestru) dostępne są tylko zapisy na zeszły rok akademicki? W przypadku wdlk w myśl tego co jest napisane w przewodniku nie powinniśmy się zapisywać przed pojawieniem się na pierwszych zajęciach, ale dlaczego w takim razie zeszłoroczna rejestracja (2011/12)jest otwarta? To samo w przypadku tej algebry, na którą (chyba) zapisy powinny być normalnie?

Prawdopodobnie błąd człowieka - nie to otwarte, co trzeba. Ja zapisywałbym się normalnie, ale poinformowałbym p. Omiljanowskiego problemie.
Szynka napisał(a):
Tym bardziej, że skoro o tej porze ja jestem 18/15

Myślę, że o Latexa możesz być w miarę spokojn(y/a). Pewnie ktoś będzie musiał z laptopem chodzić, ale istnieje też możliwość, że nie wszyscy będą chodzić lub ktoś zrezygnuje. Chodziłem w zeszłym roku.

PostNapisane: wtorek, 02 października 2012 17:32 

Chciałbym zgłosić zastrzeżenie co do przedmiotów z wczoraj. W koszyku widnieją przedmioty z napisem: "Złożyłeś prośbę o zarejestrowanie".
Jednak poza przedmiotami na które szczęśliwie udało mi się dzisiaj zapisać ponownie, mam taką samą wiadomość przy Matematyce Obliczeniowej (dodatkowo istnieje możliwość zapisania się i podpięcia tego przedmiotu), na którą dzisiaj się nie zapisywałem. Czy mam się tym przejmować? Nie jestem w kolejce na te zajęcia ani nic, ale z USOS-em nic nie wiadomo

PostNapisane: środa, 03 października 2012 20:42 

Przy wypełnianiu wniosku (oświadczenia) pojawia się komunikat z informacją na temat świadomości składanego wniosku. Po odrzuceniu komunikatu poprzez "Anuluj" wniosek został zaakceptowany. Jak powinienem to interpretować?

PostNapisane: sobota, 06 października 2012 16:39 

Przy próbie wydrukowania oświadczenia o darmowych studiach pojawia się:

"Wystąpił błąd podczas generowania pliku pdf"

PostNapisane: poniedziałek, 24 grudnia 2012 22:37 

Nie działa przypominanie haseł w usosie - nie jest wysyłany mail z instrukcją. Z informacji od innych wiem, że problem mam nie tylko ja i że występuje on co najmniej od tygodnia.

Wesołych świąt!

PostNapisane: czwartek, 27 grudnia 2012 14:38 

Od tygodnia nie działa również U-MAIL.

PostNapisane: czwartek, 27 grudnia 2012 14:57 

Wygląda na to, że już wszystko działa poprawnie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]