Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 12 listopada 2019 4:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012 15:24 

Cześć,

Napisałem dziś do pana Dąbrowskiego. Dostałem taką informację:

"Proszę zaproponować jakiś termin od 4 do 14 września,od poniedziałku do piątku. O projektach możemy dyskutować."

Jaki Wam termin pasuje? Mi najbardziej 14 września jeżeli pomysł z projektem nie wypali.

PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012 19:37 

14 mi pasuje, mógłby też być 10 koło 10:00. A wiadomo jak miałby wyglądać ten projekt? Coś jak na pracowni statystycznej? Zrobilibyśmy jakiś grupowy i z głowy.

PostNapisane: czwartek, 30 sierpnia 2012 20:36 

Mnie również 14 września;)

PostNapisane: poniedziałek, 03 września 2012 9:51 

Mi także najbardziej leży 14 września. Prowadzący napisał, że o projektach możemy dyskutować, także wolałbym ten sposób zaliczenia bo nie chciałbym tłuc się do Wrocławia specjalnie na egzamin. Ja zaproponowałem coś z modeli liniowych danych ale jeszcze nie dostałem informacji zwrotnej. Poczekam do jutra i napiszę, że 14 września nam pasuje i poproszę o przykładowe tematy projektów.

PostNapisane: poniedziałek, 03 września 2012 17:11 

Ja generalnie 14 września piszę egzamin licencjacki więc data mi pasuje tylko wtedy gdy nie będzie kolidować godzinowo z egzaminem. Ewentualnie proponuję 13 września, gdyby ustalona na 14.09 godzina okazała się być kolidująca. Oczywiście forma zaliczenia poprzez projekt to najlepszy pomysł na świecie :)

PostNapisane: środa, 05 września 2012 10:10 

Przyjmuję termin 14 września. Proszę WSZYSTKICH zainteresowanych o deklarację wyboru:
albo egamin ustny 14 (godzina do uzgodnienia)
albo wspólny raport z analizy danych(wtedy przygotowują go WSZYSCY i ocena jest wspólna). Dopuszczam obronę raportu w dniu 14 września przez wybranych przedstawicieli. Dane i zakres analizy do wyboru przez opracowujących. Wybór Będzie również elementem oceny.
INDEKSY PROSZĘ ZŁOŻYĆ PRZED TERMINEM EGZAMINU/OBRONY
Proszę o deklaracje osobiste na mój adres andrzej.dabrowski@math.uni.wroc.pl do piątku 7 września godzina 20:00. W przypadku braku jednomyślnej zgody na raport obowiązuje egzamin ustny 14 września

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]