Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 19 września 2011 22:02 

judaspriest napisał(a):
Nana napisał(a):
a kilka przedmiotów mam nienaliczone punkty ECTS. Mam je w wykazach zrealizowanych przedmiotów wszystko jest ok, ale pkt ECTS nie ma za między innymi podstawy prawa i skończony angielski może jeszcze coś co nie wychwyciłam, generalnie brakuje przedmiotów, które robiłam na 2 semestrze, te z I,III i IV są wszystkie chyba.

ja mam w systemie łącznie 120 ECTS, podczas gdy w rzeczywistości zdobyłem przynajmniej 160.

podejrzewam że masz tyle ile masz, tylko podpiętych 120, bo na czwartym semestrze więcej nie trzeba. sprawdź podpięcia.

PostNapisane: wtorek, 20 września 2011 12:56 

A ja mam pytanie odnośnie 'statusu' studenta. Skończyłem właśnie I stopień studiów i mój status to - były student :shock: i dosyć mi się to nie podoba no ale ok...

Kiedy ten status się zmieni? Czy wraz z zapisaniem się na nowy semestr? Czy jest to normalne czy tylko u mnie jest coś nie tak? Teoretycznie na irce już jestem przyjęty na studia II stopnia.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

PostNapisane: piątek, 23 września 2011 22:52 

Obecnie aktywne jest próbne wypisywanie z przedmiotów, tyle, że ja nie mogę się z żadnego z tych 3 fikcyjnych przedmiotów wypisać...

"Jesteś już zarejestrowany. Nie możesz się wyrejestrować" - rzecze USOS... Koszyczki są nieaktywne, po najechaniu na nie wyświetla się właśnie ten napis...

PostNapisane: piątek, 23 września 2011 23:17 

mam to samo. mam nadzieję że na prawdziwych korektach będzie inaczej.
chociaż 17 punktów za przedmiot niekierunkowy by nie zaszkodziło.
gorzej że dopiero zauważyłem, że laboratorium z zabaw usosem koliduje z ćwiczeniami z tego samego.
;)

PostNapisane: sobota, 24 września 2011 12:32 

Mam problem z logowaniem się na USOSweb. Do środy(włącznie) mogłam zalogować się bez problemu do systemu ale w czwartek już mi wyskakiwała informacja "Nieprawidłowy identyfikator". W piątek udałam się do sekretariatu dydaktycznego gdzie dostałam nowe hasło,czyli wszystko powinno już bez problemu działać. Niestety nadal wyskakuje mi komunikat "Nieprawidłowy identyfikator". Co mam zrobić? Oczywiście jutro pójdę jeszcze raz po hasło ale co w przypadku gdy i tym razem z nowym hasłem nie będę mogła się zalogować?

PostNapisane: sobota, 24 września 2011 12:54 

Mam ten sam problem, napisz e-mail do dr. Omiljanowskiego.

PostNapisane: sobota, 24 września 2011 17:57 

Ja również nie mogę się wyrejestrować z tych przedmiotów. Czy jeżeli do końca próbnych wypisów będzie to nadal niemożliwe zostaniemy wypisani automatycznie?

PostNapisane: sobota, 24 września 2011 18:05 

NN90 napisał(a):
Ja również nie mogę się wyrejestrować z tych przedmiotów. Czy jeżeli do końca próbnych wypisów będzie to nadal niemożliwe zostaniemy wypisani automatycznie?

Nie wiem co poszło nie tak i jak to zostanie skorygowane. Ale na pewno nikogo nie zmusimy do chodzenia na te przedmioty :lol:

Natomiast to doświadczenie pomoże uniknąć podobnego problemu przy prawdziwych zapisach.

PostNapisane: sobota, 24 września 2011 19:55 

Oczywiście, jeśli to możliwe, to dobrze byłoby, gdyby te fikcyjne przedmioty zostały po zakończeniu zapisów testowych z USOSa usunięte przez administrację, gdyż obecnie wyświetlają się w planach zajęć studentów, którzy się na nie zapisali (a nie można się z nich wypisać, żeby zniknęły), a dedukuję, że po nowych (prawdziwych) zapisach te przedmioty będą występować w planie obok rzeczywistych (będzie bałagan).

PostNapisane: niedziela, 25 września 2011 16:23 

Czy zaliczenie testu kwalifikacyjnego z matematyki (tego zwalniającego z Matematyki Elementarnej) jest w jakikolwiek sposób odnotowane w USOS-ie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]