Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 12 listopada 2019 16:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 01 lipca 2011 11:11 

Nie mogę znaleźć na stronce Instytutu nic na temat stypendium naukowego poza terminem składania podań do końca sierpnia. Mogę prosić o jakiś link i ewentualne niuanse dla śródrocznych?

PostNapisane: piątek, 01 lipca 2011 13:01 

stypendia naukowe są przydzielane automatycznie, nie trzeba w tym celu nic robić. na początku semestru (ale nie tak znowu zaraz na samym początku, bo niektórzy mają problemy z oddawaniem indeksów na czas ;) ) pojawiają się rankingi ze średnimi (pewnie pojawią się również na usosie), wtedy można chyba składać ewentualne zażalenia i jeśli jesteśmy powyżej kreski i nie znają w dziekanacie naszego numeru konta – należy tam pójść i go podać (no chyba że ktoś lubi wycieczki do banku po wypłaty, zdaje się że jest taka możliwość).

PostNapisane: piątek, 01 lipca 2011 14:28 

Tak było do tej pory. Teraz będzie inaczej. Zamiast stypendium naukowego będzie "stypendium rektora dla najlepszych". Można dostać je za średnią, osiągnięcia naukowe lub osiągnięcia sportowe. Stypendium otrzyma chyba 7.5% najlepszych osób z każdego kierunku (?). Być może będzie można jednocześnie otrzymywać to stypendium oraz stypendium ministra. Szczegółowe zasady są chyba dopiero w opracowaniu i zostaną opublikowane później. We wrześniu trzeba będzie złożyć podanie. Tyle dowiedziałem się dzisiaj w dziekanacie.

Składanie podań do końca sierpnia dotyczy najprawdopodobniej stypendium ministra.

PostNapisane: piątek, 01 lipca 2011 21:10 

naprawdę chce im się czytać te podania? myślałem że w dziekanacie są zarobieni, zwłaszcza we wrześniu...

PostNapisane: sobota, 09 lipca 2011 13:54 

zatem tego newsa http://www.math.uni.wroc.pl/newsevents.php?typ=1&id=583 mogę po prostu zignorować? też właśnie doszły mnie słuchy o nowym sposobie przydzielania stypendiów

osoby, które czegoś się dowiedzą proszę o informację tutaj, ja także będę śledził tok wydarzeń i wszelkie nowości postaram się wrzucic tutaj o czasie

PostNapisane: sobota, 09 lipca 2011 14:11 

dj3500 napisał(a):
Składanie podań do końca sierpnia dotyczy najprawdopodobniej stypendium ministra.

PostNapisane: sobota, 09 lipca 2011 15:15 

ja byłem w środę w dziekanacie i złożyłem wniosek (który znalazłem na stronie ifp, bo na stronie głównej uniwersytetu za cholerę znaleźć nie mogłem; ale w dziekanacie są już dostępne druki do wypełnienia) -- pani od matematyki w pierwszej chwili nie wiedziała o co chodzi, ale pani od stypendiów już przyjęła bez większych ceregieli.

PostNapisane: sobota, 09 lipca 2011 16:57 

sprostowanie: w poście powyżej miałem na myśli wniosek o stypendium rektora.

PostNapisane: sobota, 09 lipca 2011 23:47 

ghazer napisał(a):
o stypendium rektora.

kto je może składać i kto otrzyma? bo ja już się pogubiłam:/

PostNapisane: niedziela, 10 lipca 2011 22:46 

didi_16 napisał(a):
ghazer napisał(a):
o stypendium rektora.

kto je może składać i kto otrzyma? bo ja już się pogubiłam:/

składać może każdy, kto ma średnią przynajmniej 4,2, dostaje 7,5% najlepszych studentów. średnią liczy się od wszystkich przedmiotów. oprócz tego jest osobna lista rankingowa dla studentów z osiągnięciami naukowymi/sportowymi/artystycznymi. treść rozporządzenia rektora i uwaga nt. zasad na naszym wydziale są na tablicy przed dziekanatem (i być może gdzieś w internecie, ale rektor jeden raczy wiedzieć gdzie). w każdym razie jest czas chyba do 6 października, czy jakoś tak, więc dużego pośpiechu nie ma. z tym że w październiku pewnie będą jak zwykle przydługie kolejki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]