Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 07 marca 2011 8:39 

W takim razie proponuję 10-12 czy będzie to komuś kolidowało z jakimiś zajęciami??

PostNapisane: wtorek, 08 marca 2011 1:34 

Dowiedziałam się jednak ze na wykładzie wszystko się wyjaśniło.

PostNapisane: wtorek, 08 marca 2011 10:41 

Nie mogłam być na wykładzie... czy mógłby ktos napisać co się wyjasniło z grupami?

PostNapisane: środa, 09 marca 2011 12:32 

czy coś się wyjaśniło odnośnie ćwiczeń, tzn. kiedy grupa P. Krakowiaka miałaby zajęcia i w ogóle w jaki sposób będziemy przydzielani do grup?

PostNapisane: środa, 09 marca 2011 19:25 

Grupa nie zmieniła terminu ani godziny. Czyli zajęcia odbywają się we wtorek o 14.30 i jest to ostateczny termin. P. Krakowiak stwierdził, że są osoby z 2 roku które mogą się poprzenosić do innych grup ćwiczeniowych z rachunku prawdopodobieństwa czy też z równań różniczkowych i termin zostaje. Moim zdaniem najbardziej sprawiedliwym podziałem będzie godzina zapisu w systemie. Wtedy będzie jasność kto pierwszy się zapisał. A no i P. Krakowiakowi nie przeszkadza grupa np 6-osobowa, aczkolwiek mówi że nie wie co na to P. Czarna :P
Pozdrawiam

PostNapisane: środa, 09 marca 2011 21:02 

Pan Krakowiak zaproponował termin: piątek godzina 18.00.
Wtedy wszystkim by pasowało.
Zapytałem na przerwie, czy można by jeszcze przeprowadzić głosowanie na taki termin, ale nie. Co najwyżej w sobotę o godz. 10.
A zatem każdy, kto nie załapie się na pierwszą grupę, powinien odpowiedzieć sobie na pytanie:
czy chce chodzić na te ćwiczenia w sobotę, w następnym roku czy w ogóle?
"Arytmetyka finansowa" nie jest obowiązkowym przedmiotem. Obecność na ćwiczeniach nie jest obowiązkowa. Specjalność finansowa nie jest jedyną możliwą specjalnością, jaką można ukończyć na naszym Wydziale.

Idealne byłoby rozwiązanie takie, żeby zrobić te ćwiczenia w sobotę o godzinie 10.00 i umożliwić licealistom zaliczenie tego przedmiotu przed rozpoczęciem studiów podobnie jak teraz jest możliwość zaliczenia "Matematyki dla myślących", dlatego że materiał omawiany na tym przedmiocie jest bardzo elementarny.

Jeżeli już II grupa ma mieć ćwiczenia w godzinach, w których niektórzy studenci mają inne zajęcia, może warto byłoby rozważyć, aby ćwiczenia odbywały się w godzinach wykładu?

PostNapisane: środa, 09 marca 2011 21:13 

mnóstwo osób z rekrutacji śródrocznej ma w tym czasie zajęcia z obowiązkowego przedmiotu Analizy Matematycznej 3
w momencie zapisywania się na ten przedmiot nikt chyba nie spodziewał się, że taka dziwna nakładka zostanie stworzona; ciężko też w tym momencie zapisywać się na inne przedmioty, których swoją drogą też niewiele jest dla specjalności finansowej, więc te osoby są naprawdę w nieciekawej sytuacji

dziwnym jest fakt, że plan jest układany na tyle nierozważnie, że nie radzi sobie z oszacowaniem ilości osób jakie będą chciały zapisywać się na dane przedmioty i tworzy kolizje tego typu; wydaje mi się, że w prywatnym przedsiębiorstwie wobec kogoś odpowiedzialnego za to zostałyby wyciągnięte konsekwencje

PostNapisane: środa, 09 marca 2011 22:00 

judaspriest napisał(a):
podobnie jak teraz jest możliwość zaliczenia "Matematyki dla myślących"

Od roku nie ma MdMu, jest za to test i Matematyka elementarna.
http://www.math.uni.wroc.pl/mdm/

PostNapisane: czwartek, 10 marca 2011 12:00 

czy są osoby chętne, aby przenieść się z grupy I do grupy II?
wydaję mi się że na zasadzie wymiany będzie można poprzenosić się między grupami, a mi osobiście nie pasuje godzina 14.30...
proszę o szybką odpowiedź osób zainteresowanych;)

PostNapisane: czwartek, 10 marca 2011 18:34 

Mnie też nie pasują godziny ćwiczeń w grupie drugiej, do której zostałam losowo przydzielona... Jeśli ktoś jest chętny do zamiany, to moje miejsce czeka.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]