Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 22 września 2019 2:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 01 października 2010 20:45 

Temat długi i szeroki, wszyscy zachwalają na swoich stronach, cuda niewidy. Będę mieszkał od poniedziałku na Śródmieściu, nieopodal ulicy Pomorskiej. Na klatce schodowej jest "pucha" dialogu. Za montaż chcą aż 99 zł, choć jakieś wejście jest po starych lokatorach. Umowa na 12 miesięcy za 69 lub czas nieokreślony chyba za 79PLN/miesiąc. Bajerują jakąś zniżką dla studentów. Nieważne. Do rzeczy:
Czy ktoś mając na klatce skrzynkę Dialog znalazł we Wrocławiu coś tańszego/lepszego w tej samej cenie/poleca inną sieć? :|

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 20:58 

jeśli potrzebny Ci internet tylko do www, to zapewne wystarczy play-online (na kartę)
56dni - 50zł - 4GB-1Mbps

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 21:25 

ja się przeprowadziłem tutaj i mam internet z upc. Miałem do wyboru - albo telekomuna dialogi i inne podobne koszmarki, albo UPC, albo jakiś internet osiedlowy. Wybrałem upc i jest ok. W momencie kiedy podpisywałem umowę (wrzesień 2008) dialog/telekomuna były bodaj po 79zł/2 lub 6Mbit/s, a UPC po ok. 65zł/10Mbit/s. Do tego tv analogowa i była promocja 10% na cały czas korzystania z usługi oraz instalacja gratis.
Montaż czy niemontaż - i tak zapłacisz za aktywację. Jeśli planujesz zmianę miejsca zamieszkania lepiej wziąć internet mobilny.
Dostępność usług operatorów możesz sprawdzić na ich stronach.
Dialog/telekomunę omijałbym szerokim łukiem :D Koleżanka niedawno się przeprowadziła w miejsce gdzie tp nie ma swoich macek i zerwała umowę. Nie dalej jak 1,5tyg temu przyszedł jej rachunek na ponad 2000zł :D

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 21:31 

vocativus napisał(a):
Dialog/telekomunę omijałbym szerokim łukiem :D Koleżanka niedawno się przeprowadziła w miejsce gdzie tp nie ma swoich macek i zerwała umowę. Nie dalej jak 1,5tyg temu przyszedł jej rachunek na ponad 2000zł :D

Oj, ale przecież anulowali, bo zerwała umowę z przyczyn niezależnych od niej :D nie siej paniki :D
choć rzeczywiście nie polecam.

Ja sama mam osiedlówkę, ale mieszkam ciągle w jednym miejscu. Ceny dobre, co chwile jakieś ulepszenia, zwiększenie szybkości, promocje, itp. Całkowicie mi wystarcza. W Twoich okolicach chyba Magma urzęduje, ale nie jestem pewna..

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 21:38 

nooo jeszcze nie dostała potwierdzenia :D Sprawa nie jest zakończona.
O telekomunie i jej wyskokach to można księgozbiór napisać....

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 22:57 

Lanet/Magma/Netia to chyba ta sama sieć de facto. Ludzie bardzo negatywne opinie mają w większości. Zdania nt. Dialogu są podzielone. Ja np. mam w domu i nigdy nie mogłem narzekać (łącze się cały czas maksuje, pingi dobre itd.), ale u niektórych działa źle. UPC raczej wszyscy polecają, chyba jest to najlepsza opcja.

PostNapisane: piątek, 01 października 2010 23:33 

Jeśli chodzi o Netię, to ja korzystam i nie narzekam. Zero problemów, kompetentni ludzie na infolinii technicznej i świetne reklamy w TV ;P.

Nie wiem, czy firmy mogą zakładać internet na nieswoich kablach (oprócz korzystania przez innych operatorów z kabli TPSA)... Tzn. wydaje mi się, że jak masz puszkę dialogu to jesteś na nich skazany, chyba, że przekopiesz sobie np. kabel z Netii, ale nie jestem tego na 100% pewien.

PostNapisane: sobota, 02 października 2010 12:40 

Cytuj:
vocativus wrote:
Cytuj:
Oj, ale przecież anulowali, bo zerwała umowę z przyczyn niezależnych od niej :D nie siej paniki :D
choć rzeczywiście nie polecam.

Tp ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji. Lepiej trzymajcie kciuki za koleżankę, by nie musiała więcej nerwów tracić :P :D

Ale fakt - z daleka od TP !!!!

PostNapisane: sobota, 02 października 2010 12:47 

no i masz... uderz w stół a "nożyca" sie odezwie :D

PostNapisane: wtorek, 12 października 2010 14:15 

A czy ktoś z Was korzysta z usług Generacji? UPC odpada w mojej okolicy... Aktualnie moim dostawcą internetu jest Ibrokers - 3mb/80zl ;p

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]