Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest sobota, 21 września 2019 3:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 13 czerwca 2010 9:48 

Tomek Z napisał(a):
Cytuj:
...więc niewykluczone, że już Pan ...

Jaki Pan ?! :)

Na tym forum wypowiadają się studenci i pracownicy-nauczyciele akademiccy. Ci drudzy oficjalnie, pod własnymi nazwiskami. Na studiach (chyba inaczej niż w szkole) do studentów zwracamy się per "Pan, Pani", ta forma jest wyrazem szacunku. Tak też robimy na tym forum. Podobnie studenci zwracają się do nauczycieli akademickich z szacunkiem, stosując formy: Pan, Pani, opcjonalnie z dodatkiem stopnia/tytułu naukowego (stopnie to magister, doktor, tytuł to profesor).

PostNapisane: środa, 08 września 2010 18:26 

Mam takie pytanie czy lepiej próbować zrobić 2 specjalizacje (wiem że moze sie nie udac tego pogodzic) czy może zrobić matematykę w ogóle bez wpisanej specjalizacji. Z czym to sie wiąże (to ze mam inne rzeczy do zaliczenia to wiem) chodzi mi raczej o przyszłość i uprawnienia? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

PostNapisane: środa, 08 września 2010 19:04 

Cytuj:
Mam takie pytanie czy lepiej próbować zrobić 2 specjalizacje (wiem że moze sie nie udac tego pogodzic) czy może zrobić matematykę w ogóle bez wpisanej specjalizacji.

A czemu preferujesz takie popadanie w skrajności? Jeśli nie uda się zrobić dwóch, to może chociaż jedną? Tę, która najbardziej Cię interesuje :) ?

PostNapisane: środa, 08 września 2010 19:18 
Opiekun I roku

klaudynka napisał(a):
Mam takie pytanie czy lepiej próbować zrobić 2 specjalizacje (wiem że moze sie nie udac tego pogodzic) czy może zrobić matematykę w ogóle bez wpisanej specjalizacji. Z czym to sie wiąże (to ze mam inne rzeczy do zaliczenia to wiem) chodzi mi raczej o przyszłość i uprawnienia? Byłabym wdzięczna za odpowiedź

Taka decyzja i tak nie zapada wcześniej niż na drugim semestrze, więc póki co można nie zaprzątać nią sobie głowy.

JK

PostNapisane: środa, 08 września 2010 19:27 

Po prostu byłam ciekawa jaki jest sens robienia licencjatu/magistra bez konkretnej specjalizacji.

PostNapisane: środa, 08 września 2010 22:58 
Opiekun I roku

Niektórzy traktują to jako wyjście awaryjne w sytuacji zmiany planów w trakcie studiów.

JK

PostNapisane: czwartek, 09 września 2010 19:43 

Czyli tak to działa :) Dziękuję za odpowiedź

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]