Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 17 listopada 2019 23:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: dokumenty
PostNapisane: poniedziałek, 29 czerwca 2009 15:20 

Czy konieczne jest, aby zdjęcie przesyłane przy okazji wypełniania danych w Internetowej Rejestracji Kandydatów było identyczne do zdjęcia, które później będziemy dostarczać "na papierze" wraz z innymi dokumentami?

Ja mam na komputerze odpowiednie zdjęcia nadające się do wysłania przy rejestracji oraz normalne zdjęcia nie na komputerze nadające się na legitymację (które wysłałbym pocztą wraz z wszystkimi dokumentami), tyle że zrobione w trochę innym czasie. Mam iść jeszcze raz do fotografa?

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 29 czerwca 2009 16:25 

Jak napisane jest w wymogach na stronie rejestracji zdjęcia muszą być identyczne.

Cytuj:
Zdjęcie dostarczone elektronicznie powinno być identyczne ze zdjęciem 'na papierze', dostarczanym na uczelnie razem z pozostałymi dokumentami.

Tytuł: Re: dokumenty
PostNapisane: poniedziałek, 29 czerwca 2009 16:38 

judaspriest napisał(a):
Czy konieczne jest, aby zdjęcie przesyłane przy okazji wypełniania danych w Internetowej Rejestracji Kandydatów było identyczne do zdjęcia, które później będziemy dostarczać "na papierze" wraz z innymi dokumentami?

Ja mam na komputerze odpowiednie zdjęcia nadające się do wysłania przy rejestracji oraz normalne zdjęcia nie na komputerze nadające się na legitymację (które wysłałbym pocztą wraz z wszystkimi dokumentami), tyle że zrobione w trochę innym czasie. Mam iść jeszcze raz do fotografa?

zeskanuj to zdjęcie co chcesz wyslać pocztą:)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 21:39 

ikselll napisał(a):
Jak napisane jest w wymogach na stronie rejestracji zdjęcia muszą być identyczne.

Cytuj:
Zdjęcie dostarczone elektronicznie powinno być identyczne ze zdjęciem 'na papierze', dostarczanym na uczelnie razem z pozostałymi dokumentami.

Czy ja wiem... "Powinno" chyba =/= "musi"?

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 22:21 

1. Jeżeli ktoś będzie studiować jednocześnie matematykę i informatykę to czy wystarczy jeden komplet dokumentów? (1 świadectwo ukończenia szkoły, 1 świadectwo maturalne)

2. czy dokumenty muszą być w oryginale, czy może być np. kopia potwierdzona przez liceum za zgodność z oryginałem, lub odpis notarialny? W posiadaniu mam jeden oryginalny komplet dokumentów, jednak jeżeli będę studiować na dwóch kierunkach, na dwóch wydziałach, to wtedy potrzebuje 2 kompletów i tu pojawia się kolejny problem.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 22:41 

na dwóch wydziałach potrzebowałabyś dwóch kompletów. ale matematyka i informatyka to ten sam wydział, więc rekrutujesz się tylko na informatykę, a potem składasz do dziekana podanie o wpis na matematykę. (możesz to zrobić nawet w październiku.) potrzebujesz wtedy tylko 1 zdjęcie do indeksu więcej.

przynajmniej w tym roku tak było.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 22:43 
Opiekun I roku

dj3500 napisał(a):
przynajmniej w tym roku tak było.

I nic się nie zmieniło.

Dokumenty muszą być w oryginale.

JK

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 23:36 

loonatic napisał(a):
Czy ja wiem... "Powinno" chyba =/= "musi"?

Widzę tu amatora logiki deontycznej. Oczywiście ma Pan/Pani rację, że w języku potocznym oraz w języku prawniczym "powinno" to nie to samo co "musi".
Ale w języku prawniczym różnica zależy od kontekstu. Czasami więc "powinno" znaczy faktycznie "musi".

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 23:44 

Tylko czy tekst o którym mowa nie powinien być napisany językiem jak najprostszym, aby każdy użytkownik rejestracji mógł zrozumieć go tak jak należy?

Tytuł:
PostNapisane: środa, 01 lipca 2009 0:26 

A moje drugie pytanie?:) Zaznaczyłam że chodzi mi o dwa wydziały.. A komplet dokumentów mam jeden:(

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]