Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 26 września 2018 6:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2009 16:44 

Cała bajka jest tu, ale w skrócie chodzi o to, że:

* robimy (my = rada kół naukowych) anonimową ankietę o dwukierunkowcach, z której mają płynąć jakieś sensowne wnioski, które trafią finalnie do rektora i dziekanów (i niektórzy z nich nawet wyrazili wolę zrobienia czegoś tam, gdzie problem jest)
* w tym o dwukierunkowcach z naszego wydziału
* ankiet potrzebne jest dużo (u nas ok 35-40; przykładowo na prawie i administracji 134), im więcej tym lepiej. na razie zebrane zostało 12 ankiet (informatyka + matematyka lub informatyka+inny kierunek)
* przydałyby się także wypełnione ankiety informatyka-free ;) , a niestety mój kontakt z matematykami ogranicza się do mijania ich w okolicach biblioteki albo bufetu -- stąd ta wiadomość

Jest kilka sposobów wypełnienia ankiety:
1) Można wpaść do pokoju KSI kiedy ktoś tam jest (ii, p. 24a, na parterze obok ksero), pod tablicą w foliowej koszulce są niewypełnione ankiety; wypełniamy i zostawiamy gdzieś w pokoju
2) Można pobrać ankietę http://www2.rkn.uni.wroc.pl/pliki/Agata/dwukierunkowcy.doc, wypełnić ją i odesłać na mail: ayertienna@gmail.com
3) Można napisać na w/w adres email, że chciałoby się wypełnić ankietę, wtedy umówię się z taką osobą w dogodnym terminie i miejscu
4) Można też po prostu złapać mnie na korytarzu, wyglądam jakoś tak http://picasaweb.google.pl/lh/photo/F_8 ... directlink. Rudych, wysokich informatyczek nie ma w ii za dużo, więc pewnie nie jest to problem, tym bardziej, że jestem w instytucie codziennie (ale to chyba dla Was najmniej wygodna wersja).

Z góry dziękuję za pomoc,
Agata Murawska

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 19 kwietnia 2009 23:38 

Bardziej uniwersalnego i popularnego formatu niż doc nie mieliście? Mnie to wyklucza z wypełnienia formularzu.

Hmm... Poza tym szczerze wątpię, że na WMiI jest więcej niż 15-20 osób dwukierunkowych.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2009 0:03 

A w czym byś chciał? (nie ja pisałam ankietę, u mnie też wygląda ślicznie przy jakiejkolwiek próbie otwarcia ;) )
Mogę postarać się skonwertować.

A co do ilości dwukierunkowców, to jakieś dane były wymieniane między dziekanatami a rknem i wyszło na to, że tych trzydzieścikilka osób powinno się bez problemu znaleźć (tak, mnie też wydaje się to mało realistyczne założenie, ale jeśli liczyć wszystkich pierwszorocznych mat+inf, rezygnujących po semestrze/ po roku z któregoś kierunku to może...)

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2009 18:59 

Czy ankieta dotyczy też osób, które studiują drugi kierunek na innej uczelni?

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 kwietnia 2009 19:34 

tak, ankieta dotyczy wszystkich studentów, ktorzy studiują 2 kierunki - nie ważne gdzie jest ten drugi.

"Życie byłoby prostsze, gdyby Bóg dostarczył kod źródłowy." :D

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 25 kwietnia 2009 10:38 

Tak jak napisał Bushik -- ankieta dotyczy wszystkich dwukierunkowców, niezależnie od trybu studiów i uczelni na której jest drugi kierunek. W zasadzie nie ma też przeciwwskazań żeby osoby, które do niedawna (~rok wstecz) były dwukierunkowcami wypełniły ją -- sytuacja nie zmieniła się w ciągu ostatniego roku na tyle, żeby taka ankieta była mało wiarygodna.

Sprawa jest dość pilna, na majowym senacie mamy przedstawić wyniki, więc do najbliższego piątku trzeba zebrać ankiety. Proszę w związku z tym o rozpropagowanie informacji wśród znajomych -- każda ankieta się liczy, jest ich z wydziału dopiero 15.

Dla wygody dołączyłam ankietę w dwóch innych formatach:
http://www2.rkn.uni.wroc.pl/pliki/Agata ... nkowcy.odt
http://www2.rkn.uni.wroc.pl/pliki/Agata ... nkowcy.rtf

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]