Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019 3:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 21 maja 2008 14:33 
Admin absolwent

Zapraszam do dzielenie sie spostrzezeniami :)

PostNapisane: środa, 21 maja 2008 16:24 

Mihau napisał(a):
Zapraszam do dzielenie sie spostrzezeniami :)

A co się stało? Coś zrobili? Bo żadnych pozytywnych efektów nie zauważyłem. Negatywnych zresztą też. Zupełnie jakby ich nie było.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 maja 2008 19:39 

Ja się podzielę spostrzeżeniem, że właśnie zostały ogłoszone wybory uzupełniające do Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego na naszym wydziale. www.samorzad.uni.wroc.pl

PostNapisane: czwartek, 29 maja 2008 14:41 

Ogłoszono wybory uzupełniające do WRSS(Wydziałowej Rady Samorządu Studentów):

Z tej okazji chciałbym zaprosić wszystkich studentów obu instytutów do zgłaszania swoich kandydatur w biurze Samorządu Studentów

Macie czas do poniedziałku do godz. 16:00.

Ostatnio temat samorządu wzbudzał duże zainteresowanie dlatego mam nadzieje że zainteresowanie będzie spore. Jeżeli macie jakieś pomysły i chcecie coś zrobić dla swojego wydziału to jest to idealne miejsce aby coś zmienić.

Wróciłem właśnie ze spotkania z Państwową Komisją Akredytacyjną i widziałem tam wielu studentów którzy przyszli i chcieli podzielić się swoimi uwagami na temat naszego Wydziału. Dlatego mam nadzieje, że część tych osób będzie chciała wziąć udział w wyborach.

Ja ze swojej strony mogę odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania.

Piszcie posty w tym temacie, lub e-maile : mikolaj.kulesz@samorzad.uni.wroc.pl

Jutro również będę na wydziale więc jeżeli ktoś chciałby wystartować a ma jakieś pytania/wątpliwości chętnie się spotkam.

Pozdrawiam i zachęcam do uczestnictwa

Mikołąj Kulesz

PostNapisane: środa, 04 czerwca 2008 22:17 

Zostałem poproszony przez przewodniczącą UKW SS o przekazanie poniższej informacji:

W związku ze zbliżającymi się wyborami uzupełniającymi do WRSS'u Uczelniana Komisja Wyborcza Samorządu Studentów zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w znalezieniu osób do pomocy przy przeprowadzeniu wyborów uzupełniających.
Mówiąc dokładnie, brakuje osób które zgodziłyby się stanąć przy urnach i dbać o przebieg wyborów. Głosowanie trwać będzie przez 2 dni zatem potrzeba około 4 osób (2 osoby na każdy dzień - po 4godz. )

Proszę zgłaszać się bezpośrednio do Biura Samorządu Studentów ((071) 37 52 229 lub pisać na adres: samorzad@uni.wroc.pl.

Mam nadzieje że apel zostanie odebrany i znajdą się chętni. Serdecznie zachęcam.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 czerwca 2008 17:50 

Ja mam takie jedno pytanie/prośbę - Czy ktoś z samorządu orientuje się czy podczas sesji egzaminacyjnej będą prowadzone prace remontowe? Jeśli nie, to czy ktoś z was mógłby uzyskać informacje w tej kwestii?
I czy jeśli by się tak zdarzyło, iż remonty będą prowadzone w czasie egzaminów, to czy ktoś mógłby interweniować w tej sprawie(inna sala, np. w instytucie informatyki, wstrzymanie remontu, itd...). W szczególności obawiam się o warunki podczas egzaminów magisterskich/licencjackich, które są szczególnie ważne dla większości studentów.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 czerwca 2008 18:09 

Konrad napisał(a):
I czy jeśli by się tak zdarzyło, iż remonty będą prowadzone w czasie egzaminów, to czy ktoś mógłby interweniować w tej sprawie(inna sala, np. w instytucie informatyki, wstrzymanie remontu, itd...).

Załatwienie egzaminu w II może być zadaniem bardzo trudnym, gdyż sami informatycy borykają się z problemem wolnych sal w czasie sesji egzaminacyjnej i egzaminy są często zaraz po sobie. Mówię poważnie -- dużo egzaminów w II jest ustalonych już na początku roku, żeby właśnie później nie było problemów z szukaniem wolnych sal. Poza sesją nie ma z tym zazwyczaj najmniejszych problemów, ale trzeba działać odpowiednio wcześniej.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 czerwca 2008 22:22 

a nie można by było zawiesić prac remontowych na okres sesji 24.06-04.07?? albo chociaż ustalić do kórej są egzaminy i niech pracują tylko po zakończeniu egzaminów... bo to naprawde denerwujące jak pracują, a tym bardziej - jak gadają i słyszy się każde słowo rozmowy:/

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 czerwca 2008 22:24 
Admin absolwent

Szyby do wybicia lomem juz sie koncza, wiec powinno byc troszke ciszej...

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 17 czerwca 2008 1:32 

Mihau napisał(a):
Szyby do wybicia lomem juz sie koncza, wiec powinno byc troszke ciszej...

Nom. Wtedy się zacznie kruszenie betonu ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]