Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 24 października 2017 8:52

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 18 grudnia 2014 14:54 

Czy na forum jest zarejestrowany jakiś przedstawiciel Samorządu Studenckiego? Chciałbym się dowiedzieć czy Samorząd w jakiś sposób stara sie o to,żeby studenci i doktoranci mogli korzystać z parkingu na kampusie, czego w dniu dzisiejszym zostali pozbawieni, mówiąc dość łagodnie w mało elegancki
sposób.

PostNapisane: czwartek, 18 grudnia 2014 22:20 

Jeśli chodzi o doktorantów, na niektórych wydziałach zostali oni uwzględnieni w wydawaniu miejsc parkingowych. U nas była jakaś dyskusja na ten temat, ale nie jestem pewien, jak się skończyła. Natomiast o zamknięciu kampusu dla samochodów było wiadomo już dawno.

PostNapisane: piątek, 19 grudnia 2014 0:26 

Kto wiedział, ten wiedział. Jednak większość ludzi nic o tym nie wiedziała. Świadczy o tym fakt, że dzisiaj pod szlabanami na tych wąskich dojazdówkach stały sznury samochodów nie mogących ani zawrócić ani się wycofać.

PostNapisane: środa, 11 października 2017 18:43 

Miałem zamiar założyć nowy wątek, ale że już taki wisi, to spróbuję odświeżyć - zgodnie z radą Pani z sekretariatu próbowałem poniższe pytania skierować drogą mailową do Doktora Paluszyńskiego, jednak odpowiedzi się nie doczekałem. Może jakimś szczęśliwym trafem tutaj ktoś będzie w stanie odpowiedzieć:

1) Jaki jest powód tego, że przestano wydawać piloty do szlabanów studentom w naszym instytucie? Wiemy, że nie jest to brak wolnych miejsc, bo każdego dnia idąc na uczelnię widzę ich na kampusie dziesiątki.

2) Czy w najbliższej przyszłości będzie jeszcze można takie piloty uzyskać, a jeśli tak, to kiedy?

PostNapisane: środa, 11 października 2017 20:14 
Opiekun I roku

Parallelepiped napisał(a):
1) Jaki jest powód tego, że przestano wydawać piloty do szlabanów studentom w naszym instytucie? Wiemy, że nie jest to brak wolnych miejsc, bo każdego dnia idąc na uczelnię widzę ich na kampusie dziesiątki.

Według mojej wiedzy przestano wydawać piloty do szlabanów pod nasz Instytut, co jest rozsądne, bo na naszym małym parkingu jest naprawdę mało miejsca.

2) Czy w najbliższej przyszłości będzie jeszcze można takie piloty uzyskać, a jeśli tak, to kiedy?

Natomiast z tego co wiem, Instytut nie ma wpływu na parking kampusowy (w szczególności nigdy nie wydawał do niego pilotów), bo kto inny nim zarządza. Inną sprawą jest, kto to robi i czy można dla naszych studentów uzyskać jakąś pulę miejsc na tym parkingu.

Zaznaczam przy tym, że jest to moja wiedza, a nie oficjalne stanowisko Instytutu.

JK

PostNapisane: środa, 11 października 2017 20:24 

Rozumiem, byłem przekonany, że piloty umożliwiają wjazd na cały kampus. To faktycznie zmienia postać rzeczy.

Jan Kraszewski napisał(a):
Inną sprawą jest, kto to robi i czy można dla naszych studentów uzyskać jakąś pulę miejsc na tym parkingu.

W takim układzie to jest prawdopodobnie właściwsze pytanie, tylko do kogo należy je kierować?

PostNapisane: środa, 11 października 2017 21:01 
Opiekun I roku

Rozumiem, byłem przekonany, że piloty umożliwiają wjazd na cały kampus.

Nie, nasze szlabany są niezależne od kampusowych.

W takim układzie to jest prawdopodobnie właściwsze pytanie, tylko do kogo należy je kierować?

Zadałbym je najpierw w sekretariacie, precyzując, że chodzi o miejsca na parkingu kampusowym, a nie naszym. Jest szansa, że panie będą wiedzieć, a jak nie, to będą wiedzieć, kogo zapytać.

JK

Strefa czasowa: UTC + 1