Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 20 września 2017 6:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 22 września 2016 14:36 

Witam serdecznie. Mam dość spory problem w związku z rejestracją, który wynika z moich pomyłek. Chciałbym zapytać czy mógłbym coś z nim jeszcze zrobić.
Obecnie kończę 3 rok, przez cały czas brakowało mi jednego wpisu w związku z czym nie odebrałem jeszcze dyplomu ze studiów licencjackich. Egzamin licencjacki zdałem pół roku przez zakończeniem studiów na 3. Podczas rejestracji wpisałem tą ocenę jako ocenę z egzaminu licencjackiego, niestety w tej chwili nie potrafię wytłumaczyć dlaczego nie wpisałem tej oceny w rubryczce egzamin wstępny. Byłem również przekonany że wszystkie dokumenty należy dostarczyć po ukazaniu się listy kandydatów przyjętych na studia... oraz że ukazuje się ona dzisiaj. Niestety dopiero o 15 sprawdziłem zorientowałem się że termin składania dokumentów minął, oraz że w systemie widnieję jako kandydat niezakwalifikowany na studia z zerowym wynikiem rekrutacji (co wynika z pomyłki przy wypełnianiu wyników).
Stąd pytanie czy da się jeszcze coś z tym zrobić, aby w tym semestrze rozpocząć studia magisterskie, oraz jeśli tak, to co.

PostNapisane: czwartek, 22 września 2016 18:07 
Opiekun I roku

Proszę jak najszybciej skontaktować się z dr. Młotkowskim, który był przewodniczącym komisji rekrutacyjnej: Wojciech.Mlotkowski@math.uni.wroc.pl

JK

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1