Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest sobota, 21 września 2019 3:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wolne sale.
PostNapisane: poniedziałek, 27 października 2014 0:07 

Przeczytałem na Blogu prof.Ewy Damek " Dla tych co nie mają spokojnego kąta do pracy: w Instytucie po 18 jest już dość pusto, a większość sal na poziomie 600 czy sala 711 są wolne." , stąd rodzi się moje pytanie ,jak zająć taką salę. Ponieważ mam problem ze skupieniem się w domu i myślę ,że to by rozwiązało problem.
Czy np jutro od 11 do 15 jest możliwość nauki ,bądź też pod wieczór. Nie bardzo orientuję się też do której instytut jest czynny.
Pozdrawiam
MG

Tytuł: Re: Wolne sale.
PostNapisane: poniedziałek, 27 października 2014 2:42 

wallace napisał(a):
Przeczytałem na Blogu prof.Ewy Damek " Dla tych co nie mają spokojnego kąta do pracy: w Instytucie po 18 jest już dość pusto, a większość sal na poziomie 600 czy sala 711 są wolne." , stąd rodzi się moje pytanie ,jak zająć taką salę. Ponieważ mam problem ze skupieniem się w domu i myślę ,że to by rozwiązało problem.
Czy np jutro od 11 do 15 jest możliwość nauki ,bądź też pod wieczór. Nie bardzo orientuję się też do której instytut jest czynny.
Pozdrawiam
MG

Sali nie trzeba zajmować, większość z nich jest po prostu otwarta (poza tymi, w których są rzutniki). Jeżeli z jakiegoś powodu potrzebujesz sali z rzutnikiem (np. żeby zorganizować wieczór filmowy ze znajomymi z roku), musisz chyba złożyć podanie do dyrekcji, o szczegóły chyba najlepiej zapytać w sekretariacie dydaktycznym. Jeżeli masz "zajętą" salę, to możesz siedzieć do tej godziny, do której masz "rezerwację", jeżeli nie, to portier może Cię wypraszać po 20 (wiem, bo zdarzało mi się spotykać ze znajomymi przed egzaminem i siedzieć do późna).

Inna rzecz, że na informatyce portierzy są chyba mniej nadgorliwi i też wieczorami wolnych sal nie brak, więc jeśli portier Cię wyprosi, zawsze możesz iść na drugą stronę łącznika (chociaż łącznik może być zamknięty, wtedy trzeba iść naokoło).

Przed późnym popołudniem, w tygodniu, może być problem z wolnymi salami, czasami po prostu wszędzie są zajęcia. Ale nikt Ci nie broni spróbować. Można też pójść do sekretariatu dydaktycznego i się dowiedzieć o wolnych salach (nie wiem jak jest z rezerwacją przez indywidualnych studentów, ale to chyba też jest możliwe, aczkolwiek na potrzeby własnego uczenia się raczej niewarte zachodu). Można też siedzieć w bibliotece (czynna chyba do 18), z tym że tam czasami chodzą ludzie i hałasują. A do tego czujnik przy drzwiach wydaje dźwięk o wysokiej częstotliwości, który np. mnie nieco rozprasza...

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]