Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 23 września 2019 18:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Z B na A
PostNapisane: czwartek, 01 listopada 2012 22:51 

Jeśli chcę się przepisać z nurtu B na nurt A, to czy wystarczy dokonać zmian w USOS czy powinnam wcześniej porozmawiać z wykładowcą?

Jeśli się przepiszę to jak będą wyglądały moje dotychczasowe punkty (dostanę zera z A?, punkty z B zostaną usunięte?) jak powinnam zaliczyć wcześniejsze kartkówki z nurtu A?

Tytuł: Re: Z B na A
PostNapisane: czwartek, 01 listopada 2012 23:06 

Trzeba dokonać zmiany w usosie oraz porozmawiać z prowadzącymi. Punkty ze sprawdzianów często się konwertuje lub zmienia progi, ale to zależy od prowadzących.

PostNapisane: piątek, 02 listopada 2012 1:00 

a czy mogę sobie teraz usunąć Analizę B i Algebrę Liniową B z USOS, czy muszę mieć te oba nurty jeśli prowadzący przepisywałby punkty?

PostNapisane: piątek, 02 listopada 2012 1:15 

aleksandra29d napisał(a):
a czy mogę sobie teraz usunąć Analizę B i Algebrę Liniową B z USOS, czy muszę mieć te oba nurty jeśli prowadzący przepisywałby punkty?

Jeśli to pytanie do mnie, to nie wiem. :) Gdy nabywałem wiedzę o zmianie nurtu nie było jeszcze usosa w obecnym kształcie.
Pewnie możesz przepisać się teraz; informacje o wynikach twoich sprawdzianów raczej będzie można odczytać z innego miejsca. Może nawet zostaną ci wpisy w menu Sprawdziany w Na skróty.

Ja napisałbym do prowadzących po mailu: dał komu trzeba o wszystkim znać i dowiedział się wszystkiego z pierwszej ręki.

PostNapisane: piątek, 02 listopada 2012 9:18 

Jeśli chodzi o Analizę 1A, to ja oczekuję, że wykładowca Analizy 1B prześle mi informację o wynikach kolokwiów studenta, który się przenosi - wówczas ja wpiszę odpowiadające im wyniki z Analizy 1A do USOS-a.

Natomiast nie mam pojęcia, co się dzieje z wynikami kolokwiów wpisanymi w USOSie, gdy student wypisuje się z przedmiotu. Należy wziąć pod uwagę, że mogą zniknąć z chwilą wypisania.

PostNapisane: piątek, 02 listopada 2012 9:35 

Jarosław Wróblewski napisał(a):
Natomiast nie mam pojęcia, co się dzieje z wynikami kolokwiów wpisanymi w USOSie, gdy student wypisuje się z przedmiotu. Należy wziąć pod uwagę, że mogą zniknąć z chwilą wypisania.

Po wypisaniu się z przedmiotu studentowi z karty "Sprawdziany" znika formularz ze zdobytymi przez niego punktami. Jednak po ponownym zapianiu się na ten sam przedmiot formularz wraca wraz z wszystkimi informacjami, którymi był wypełniony.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]