Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 25 czerwca 2019 20:30

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 04 października 2012 21:54 
Opiekun I roku

mkowalski napisał(a):
Czy słowo kontynuacja oznacza w tej sytuacji, że zajęcia będą nieodpowiednie dla osób, które w poprzednim semestrze nie brały udziału w wizualizacji?

Myślę, że najprościej zapytać dr. Elsnera.

mkowalski napisał(a):
Czy naprawdę szacunki są aż tak pesymistyczne? Obecnie (wg ilości stypendiów) jest 90. matematyków na II semestrze. Czyżby aż 40. z nich miało odpaść? Bo skoro szacuje się liczbę stypendiów na 20-25, oznacza to, że liczba studentów w przyszłym semestrze wyniesie tylko 40-50.

Proszę pamiętać, że na drugi semestr można być wpisanym warunkowo, a na trzeci już nie - po drugim semestrze jest "firewall", który nie przepuszcza osób, które nie zaliczą wszystkich przedmiotów wymaganych na pierwszym roku. Dlatego spadek liczby studentów pomiędzy drugim semestrem a trzecim jest zazwyczaj dość istotny (choć statystykę mogą trochę poprawić osoby, które z semestralnym poślizgiem przebiją się przez "firewall").

JK

PostNapisane: sobota, 06 października 2012 21:00 

Jestem studentem III semestru i dostałem się na konwersatorium specjalistyczne w języku angielskim, jak również na zarządzanie ryzykiem finansowym z tym, że zostałem umieszczony w grupie piątkowej (z konwersatorium) i pokrywa mi się ono z wykładem z zarządzania. Czy to oznacza, że muszę z czegoś zrezygnować, czy istnieje możliwość przepisania się do innej grupy?

PostNapisane: sobota, 06 października 2012 21:14 

lesiu_013 napisał(a):
Jestem studentem III semestru i dostałem się na konwersatorium specjalistyczne w języku angielskim, jak również na zarządzanie ryzykiem finansowym z tym, że zostałem umieszczony w grupie piątkowej (z konwersatorium) i pokrywa mi się ono z wykładem z zarządzania. Czy to oznacza, że muszę z czegoś zrezygnować, czy istnieje możliwość przepisania się do innej grupy?

Rzeczywiście, to dosyć nie w porządku, zwłaszcza, że są osoby, których nie ma na liście Ryzyka Finansowego, a są we wtorkowej grupie na Konwersatorium.

PostNapisane: sobota, 06 października 2012 21:18 
Opiekun I roku

Myślę, że jak najbardziej można próbować zmienić grupę. Proszę skontaktować się z prof. Iwanowem.

JK

PostNapisane: poniedziałek, 08 października 2012 23:46 

Czy jeśli w podobny sposób nakłada mi się na normalne zajęcia laboratorium z graficznej wizualizacji obiektów matematycznych to w sprawie zmiany grupy mam się kontaktować z prowadzącym moją grupę czy z prof. Iwanowem?

PostNapisane: wtorek, 09 października 2012 0:34 
Opiekun I roku

Lepiej chyba z prof. Iwanowem.

JK

PostNapisane: wtorek, 16 października 2012 11:16 

Nie pasuje mi moja grupa z wizualizaczji i aby uniknąć ujemnych punktów chce sie wypisac. Do kogo powinienem sie zglosć? Do prowadzacego?

PostNapisane: wtorek, 16 października 2012 11:22 
Opiekun I roku

Proszę skontaktować się z prof. Iwanowem, może ktoś jeszcze skorzysta z Pańskiego miejsca.

JK

PostNapisane: wtorek, 12 lutego 2013 11:44 

NOWY KONKURS WYKŁADÓW FAKULTATYWNYCH, luty 2013

Studenci rozpoczynające w semestrze letnim studia na 3 i 4 semestre
mogą wybrać wykład fakultatywny:
http://zamawiane.math.uni.wroc.pl/index ... aje&a=konk

PostNapisane: niedziela, 17 lutego 2013 15:24 

W dniach 19 - 22 lutego odbędzie się zapis na zajęcia dodatkowe semestru letniego 2012/13 w ramach projektu studiów zamawianych "Matematyka na UWr - studia pełne możliwości".

Studenci drugiego semestru mogą wziąć udział w następujących zajęciach
a) Pracownia graficzna wizualizacji obiektów matematycznych
(2 grupy 15-osobowe, dr T.Elsner i dr hab. J.Wysoczański);
b) Zajęcia wyrównawcze (2 grupy 15-osobowe, dr I.Królak i dr D.Pilarczyk).

Studenci trzeciego i czwartego semestru mogą wziąć udział w następujących zajęciach
a) Konkursowy wykład fakultatywny (wynik konkursu i wnioski o udział w zajęciach będą dostępne 19-go lutego);
b) Konwersatorium specjalistyczne w języku angielskim (3 grupy 15-osobowe w każdym semestrze).

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]