Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019 3:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 24 grudnia 2012 11:56 

Witam, mam pytanie odnośnie zaliczenia semestru. Otóż jestem teraz na II semestrze i będę mieć zaliczone wszystkie obowiązki z pierwszego roku, nie jestem tylko pewna co do jednego dodatkowego - jego niezaliczenie spowoduje, że po II sem. będę mieć 55 ECTSów, w regulaminie jest, że do zaliczenia II sem. trzeba mieć przynajmniej 60 ECTS oraz, że dziekan może wyrazić zgodę na zaliczenie semestru jeśli student zdobył przynajmniej 48 ECTSów. Teraz pojawia się moje pytanie, jak ten zapis wygląda w praktyce, czy jest to równoważne ze skierowaniem na powtarzanie - w moim przypadku - na II semestr, czy dziekan zalicza II semestr i daje wpis na III ?

P.S. wszystkim forumowiczom życzę wesołych Świąt, szampańskiej zabawy na sylwestra i szczęśliwego nowego roku :)

PostNapisane: wtorek, 25 grudnia 2012 2:10 
Opiekun I roku

To zależy od dziekana, ale niewykluczone, że zaliczy semestr II i wpisze na III - najważniejsze jest zaliczenie obowiązków.

JK

PostNapisane: środa, 13 lutego 2013 13:19 

Mam opisaną wyżej sytuacje. Zaliczone wszystko oprócz przedmiotu dodatkowego, przez co mam 55 punktów. W takiej sytuacji trzeba składać jakiś wniosek do dziekana ? Skąd taki wniosek wziąć?

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2013 11:35 

Tutaj znajdziesz odpowiedź: http://www.math.uni.wroc.pl/studia/pier ... ok2sem.pdf.
A druki są w dziekanacie albo na stronie dziekanatu: http://www.wmi.uni.wroc.pl/?q=pl/node/14 -> plik 'wpis warunkowy'.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]