Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 27 lutego 2013 20:18 

Do prawie wszystkich przedmiotów byłem w kolejkach. Oczywiście po przerwie technicznej zostałem z nich wyrzucony, niestety dostępne grupy rozrzucone po całym tygodniu uniemożliwiają mi pracę. Czy istnieje jakakolwiek możliwość, aby jednak zostać dopisanym do grup, które są pełne? Jeśli tak, to z kim można rozmawiać w takiej sprawie? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ ciężko wychodzić z pracy w ciągu dnia na 3 godziny (mimo 2h zajęć trzeba jeszcze dojechać).

PostNapisane: środa, 27 lutego 2013 20:45 

loonatic napisał(a):
Do prawie wszystkich przedmiotów byłem w kolejkach. Oczywiście po przerwie technicznej zostałem z nich wyrzucony, niestety dostępne grupy rozrzucone po całym tygodniu uniemożliwiają mi pracę. Czy istnieje jakakolwiek możliwość, aby jednak zostać dopisanym do grup, które są pełne? Jeśli tak, to z kim można rozmawiać w takiej sprawie? Bardzo mi na tym zależy, ponieważ ciężko wychodzić z pracy w ciągu dnia na 3 godziny (mimo 2h zajęć trzeba jeszcze dojechać).

Formalnie zapisz się do nowej grupy a zaliczaj w starej grupie o ile prowadzący się zgodzi. A myślę, że 99% się zgodzi.
Ocenę uzyskaną w grupie przepełnionej wpisze ci prowadzący nowej grupy (żeby się zgadzało na karcie) i wszystko będzie ok. Powodzenia.

PostNapisane: środa, 27 lutego 2013 22:39 

A co z osobami, które realizują specjalność nauczycielską i muszą w tym semestrze zrealizować Kulturę języka oraz nie mogą się na nią zapisać, bo już nie ma miejsc? Czy jest możliwość powiększenia grup? Z tego, co się orientuję, to zajęcia są głównie dla przyszłych nauczycieli...

PostNapisane: środa, 27 lutego 2013 23:43 

Viola napisał(a):
A co z osobami, które realizują specjalność nauczycielską i muszą w tym semestrze zrealizować Kulturę języka oraz nie mogą się na nią zapisać, bo już nie ma miejsc? Czy jest możliwość powiększenia grup? Z tego, co się orientuję, to zajęcia są głównie dla przyszłych nauczycieli...

Pierwsze słyszę, żeby Kultura języka była głównie dla nauczycieli... Jest to przedmiot humanistyczny jak każdy inny.

PostNapisane: środa, 27 lutego 2013 23:53 

Namarie napisał(a):
Pierwsze słyszę, żeby Kultura języka była głównie dla nauczycieli... Jest to przedmiot humanistyczny jak każdy inny.

Nie do końca. Jest to tak zwany przedmiot uzupełniający. Nauczyciele muszą taki zrobić, żeby uzyskać specjalność.

(stary) Program studiów, strona piąta i szósta:
Cytuj:
Jako „Przedmioty uzupełniające” w rozumieniu Rozporządzenia Ministra ENiS z 7.09 2004 w sprawie standardów kształcenia nauczycieli realizuje się przedmiot Emisja głosu i przedmiot wybrany z oferty Uchwała Rady Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 19 maja 2009 r. przedmiotów z zakresu nauk humanistycznych o znaczeniu dla kształtowania sylwetki nauczyciela, np. Kultura języka.

PostNapisane: czwartek, 28 lutego 2013 0:08 

Dokładnie. Też pani w sekretariacie dydaktycznym powiedziała, że ten przedmiot jest głównie dla specjalności nauczycielskiej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]