Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 17 listopada 2019 23:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 20 stycznia 2012 23:42 

Zatem proponuję od 14-16 w czwartek.

PostNapisane: piątek, 20 stycznia 2012 23:50 

Przeciez sa 2 grupy cwiczeniowe wiec jedna moze jak najbardziej odbywac się wedlug obecnego. Więc nie ma co się bulwersować, te zdolniejsze osoby mogą mieć spokojnie zajęcia w piątek a reszta znajdzie termin odpowiadający wszystkim. Jakby co uważam że czwartek 14-16 to bardzo dobry termin. Mogę porozmawiać o tym z dyrektorem Wróblewskim no ale, ale na uczelni będę dopiero w środę ;)

EDIT: Whatever, wysłałem do pana dyrektora wiadomość prywatną.

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 0:30 

Pamięta ktoś, czy przez przypadek zajęcia z Podstaw Prawa nie odbywały się systemem "2 godziny co dwa tygodnie"? Wtedy urwanie się raz na dwa tygodnie na 10 minut kartkówki nie było by aż takim problemem.

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 0:35 

Chyba tak się odbywa, ale jednak chciałbym być obecny na ćwiczeniach z WDMu, pomaga to trochę uporządkować sobie wszystkie informacje w głowie :P

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 1:07 

Raczej nikt nie planuje urywać się z ćwiczeń z WDM, bo trochę nas, studentów, to kosztuje! W dosłownym znaczeniu tego słowa. :-)

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 12:39 

Mam pytanie. Jak odbywa się takie przenoszenie zajęć, czy głos dwóch, trzech osób ma jakieś znaczenie i czy ktokolwiek przenosząc zajęcia na daną godzinę bierze pod uwagę resztę osób, które nie miały szansy się wypowiedzieć?
Sama nie zaliczyłam wdmu i staram ułożyć sobie plan pod to, a nie przekładać innym.

Np. w czwartek od 14-16 są ćwiczenia z metod programowania. Nie wszyscy studenci wybrali sobie specjalność ekonomiczną.
Z tego co pamiętam, w poprzednim semestrze musiałam zrezygnować z jednych zajęć, bo ktoś przełożył zajęcia. Wiem jak skomplikowane jest takie układanie planu tak by nikomu nie kolidowało. Ale wątpię, że ktoś kto wychodzi z inicjatywą przełożenia sprawdza jak to wpływa na plan innych studentów.

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 12:54 

Pomijając już ewentualne przesunięcia ćwiczeń to czy przypadkiem z Podstawami prawa nie będzie podobnego problemu jak z rachunkowością? W USOSie grupy ćwiczeniowe mają zaledwie 25 osób, a skoro przedmiot jest co 2 lata to chętnych będzie na pewno znacznie więcej.

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 12:58 

W takim wypadku to trochę śmieszne, bo przedmiot zamierza pewnie robić ponad 50 osób! :-/

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 13:13 

Pewnie się nie uda, ale co mi tam.
Ćwiczenia z podstaw prawa dla ekonomistów są co dwa tygodnie. Gdyby laboratorium z metod programowania odbywało się tym samym trybem (cztery godziny co dwa tygodnie) dałoby się pogodzić te dwa przedmioty. Ktoś za? Pan Morawiec jest w tym czasie wolny (co najmniej nie ma innych zajęć według planu).
Dodatkowo uprzejmie donoszę, że link przy Programowaniu w C++0 na stronie planu zajęć nie działa.

xoxo napisał(a):
W takim wypadku to trochę śmieszne, bo przedmiot zamierza pewnie robić ponad 50 osób! :-/

Według usosa rok temu było ponad sto przyjętych osób. Będzie zabawnie.

PostNapisane: sobota, 21 stycznia 2012 13:44 

Constance napisał(a):
Mam pytanie. Jak odbywa się takie przenoszenie zajęć, czy głos dwóch, trzech osób ma jakieś znaczenie i czy ktokolwiek przenosząc zajęcia na daną godzinę bierze pod uwagę resztę osób, które nie miały szansy się wypowiedzieć?
Sama nie zaliczyłam wdmu i staram ułożyć sobie plan pod to, a nie przekładać innym.

Cytując siebie: "Przeciez sa 2 grupy cwiczeniowe wiec jedna moze jak najbardziej odbywac się wedlug obecnego planu." Tutaj akurat nie widzę problemu to MY, osoby które nie zaliczyły WDMu i powinniśmy zaliczyć teraz podstawy prawa dla ekonomistów musimy się o to martwić. Zresztą problem nie jest taki odosobniony, znam co najmniej 5 osób, które również chcą w następnym semestrze zrobić podstawy prawa i są w takiej samej sytuacji. Zresztą nie popadajmy proszę w paranoję, na razie zostały rzucone wolne propozycje, pan dyrektor Wróblewski powiedział że przyjrzy się całej sytuacji po weekendzie. Wtedy możemy sobie poskakać do gardeł czy coś :3

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]