Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest czwartek, 17 października 2019 10:58

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 12:47 

Czy komuś z III roku nie pasują bazy w piątek na 8?
Kiedy poznamy ostateczny termin? I czy bazy na pewno zostaną przeniesione? Bo jeśli tak, to bardzo chętnie w tym czasie wybrałbym się na wf. A jak wiadomo jutro odbywają się zapisy

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 12:56 

Mi nie pasują ale z powodów poza matematyczno-uczelnianych (i nie dlatego, że chce mieć wolne piątki, po prostu mam inne zajęcia.):P Wolałabym wt, albo ten termin co jest ale co ja jedna mogę..

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 13:12 

Piątek ósma nakłada się na podstawy rachunkowości.

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 14:02 

Jak byłem na 2gim roku, to co chwilę słyszałem, że w pierwszej kolejności układa się plan pod osoby kończące studia (III i V rok) bo Ci co są na II roku będą mieli szansę "za rok". Poza MUŻem, rachunkowością, proponuje, żebyś wziął "matematyczne podstawy..." z doktorem Mincerem, Statystykę, Metody numeryczne C++ 2... Poukładaj plan tak by nic się nie pokrywało i idź z nim do 315. Niech zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 7 do 21, żebyś na wszystko zdążył. Doskonale rozumiem Twoje podejście. Przy Twych zdolnościach i umiejętnościach skandalem jest to, że nie masz możliwości skończenia III letnich studiów w III semestry z powodu nakładania się przedmiotów przeznaczonych (nieoficjalnie) dla różnych lat.

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 14:06 

Lubliniczanin napisał(a):
Jak byłem na 2gim roku, to co chwilę słyszałem, że w pierwszej kolejności układa się plan pod osoby kończące studia (III i V rok)

Nam też się tak wydawało... a okazało się, że 4 rok pozmieniał wszystko pod siebie nie patrząc na nas... owszem... może w terminach przez nich podanych nic nie mamy, ale jak mam dziennie 2 godziny i dla nich muszę siedzieć 5-6 na uczelni.... to mnie się to nie podoba...

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 14:08 

Akurat bazy danych powinny był układane pod II rok (w programie studiów przewidziane są praktyki).

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 15:34 

Mnie pasują bazy danych w piątek na 8. Lub we wtorek, np. przed laboratorium. Środa jest fatalnym dniem...

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 16:55 

Proponuję, żeby jednak wykład z baz danych został w planie tak jak jest. Mi również częściowo koliduje z innymi zajęciami ale i tak mam zamiar się zapisać. Przecież to nie problem pożyczyć notatki i douczyć się samemu na ćwiczenia i laborki. Dla chcącego nic trudnego :).

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 16:57 

madulka napisał(a):
Środa jest fatalnym dniem...

Wg pierwotnego planu miałam siedzieć w środę na uczelni od 8,9 do 19 a teraz wszystko przesuwają, że mi wyjdą środy wolne :P

Wtorek lub poniedziałek po 14, albo magiczna środa to są moje typy :)

PostNapisane: czwartek, 22 września 2011 17:21 

Agnieszka W. napisał(a):
Proponuję, żeby jednak wykład z baz danych został w planie tak jak jest.

Podejrzewam, że wielu osobom obecny termin odpowiada, a przedmiot nie jest obowiązkowy.

Agnieszka W. napisał(a):
Przecież to nie problem pożyczyć notatki i douczyć się samemu na ćwiczenia i laborki. Dla chcącego nic trudnego :).

Zwłaszcza, że w księgarniach bez trudu dostępna jest przystępna a przy tym solidna literatura na ten temat.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]