Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest sobota, 21 września 2019 3:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 13:59 

Pokrywa sie w środy wykład z różniczek z wykładem z ekonometrii oraz w czwartek ćwiczenia z ekonometrii z wykładem z mikroekonomii. Muszę stwierdzić, że plan w tym semestrze jest wyjątkowo nieudany;/

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 14:49 

Ania:) napisał(a):
Ja nie chce przesuwać WYKŁADU z Mikroekonomii tylko ĆWICZENIA z tego przedmiotu, które są w środę w godzinach 13-15 na godz. 14-16.

Właśnie ja tez bym była za tą opcją :) To ćwiczenia ruszamy. Aczkolwiek i tak dalej pokrywają się 2 ważne wykłady w tym samym czasie w czwartek od 12-14 Mikroekonomia i Ekonometria...

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 17:07 

W planie zajęć brakuje praktyki śródrocznej w gimnazjum z matematyki i informatyki.

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 17:14 

malachi napisał(a):
Ania:) napisał(a):
Ja nie chce przesuwać WYKŁADU z Mikroekonomii tylko ĆWICZENIA z tego przedmiotu, które są w środę w godzinach 13-15 na godz. 14-16.

Właśnie ja tez bym była za tą opcją :)

A ja nie, bo wtedy ucieka nam historia wrocławia... myślę, że ważniejsze jest aby przełożyc ten czwartek 12-14, z pracowni jest kilka grup, mozna isc gdzie indziej, natomiast z historii wroclawia nie ma innego wyboru (a biorac pod uwage ze jest TYLKO wyklad z tego przedmiotu, jestem wrecz przekonana ze bedzie na nim sprawdzana obecnosc...)

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 17:21 

czy ktoś ma coś przeciwko temu, żeby wykład z rachunku prawdopodobieństwa b1 przesunąć o godzinę wstecz, tak żeby trwał od 12 do 15 (i żeby można było chodzić na historię wrocławia...)?

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 17:56 

ghazer napisał(a):
czy ktoś ma coś przeciwko temu, żeby wykład z rachunku prawdopodobieństwa b1 przesunąć o godzinę wstecz, tak żeby trwał od 12 do 15 (i żeby można było chodzić na historię wrocławia...)?

Jestem jak najbardziej za. Fajnie byłoby jakby się udała na jakiś human w tym semestrze zapisać i zaliczyć.

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 17:57 

Pytanie do starszaków - czy ekonometria z dr. hab. Romanem Urbanem jest trudna? Zarówno na stronie prowadzącego, jak i na naszym forum nie ma nic na ten temat.

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 18:57 

Na planie zajęć nie ma Wyceny i analizy instrumentów finansowych 3. Nie będzie tego przedmiotu w przyszłym semestrze, czy po prostu nie znalazł się on w planie zajęć (jeśli tak to czy można prosić o informację w jakich godzinach i kiedy będzie się on odbywał).
Z góry dziękuję za odpowiedź.

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 19:20 

Wykład z Rachunku prawdopodobieństwa A1 pokrywa się z Laboratorium z C++ - chyba spora część osób ze specjalności ekonomicznej, która uczestniczyła w poprzednim semestrze w C++ 0, a w tym semestrze w WAIF 2, będzie chciała zaliczyć C++, żeby być zwolnionym z WdIP, ale także zaliczyć obowiązkowy rachunek prawdopodobieństwa.

PostNapisane: sobota, 12 lutego 2011 19:25 

Czy na planie jest błąd? Jedna grupa ćwiczeniowa analizy A2 ma zajęcia o godzinę dłuższe niż druga, które nakładają się z ćwiczeniami algebry liniowej A2.

Obrazek

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]