Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 23 października 2019 23:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 10:48 

Na przełożenie TI ja ze swojej strony mogę się zgodzić na termin pon.8-10 i na 60% pon. 14-16(ponieważ nie wiem czy nie będę miała wtedy zajęć). Natomiast pon. 12-14 zupełnie odpada, ponieważ ja mam wtedy pracownie statystyczną.

A czy wszyscy się zgadzają na zamianę ćwiczeń z wykładem z metod programowania, ponieważ w obecnej sytuacji ja mam dwa obowiązkowe ćwiczenia w jednym czasie a tych drugich nie jestem w stanie przenieś.
Czyli po zamianie byłoby tak:
wykład z metod programowania czw. 12-14
ćwiczenia z metod programowania pt.12-14
myślę że sale mogłyby pozostać bez zmian.
Proszę o zgłaszanie ewentualnych uzasadnionych sprzeciwów tak żebyśmy już na pierwszych zajęciach mogli przekazać prowadzącemu jedną ostateczną wersję prośby o zamianę zajęć. :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 11:26 

Ania:) napisał(a):
Z tego co dowiedziałam się to Ekonometria jest w programie studiów przeznaczona dla III roku, ponieważ do jej robienia wymagana jest zaliczona statystyka, natomiast mikroekonomia jak się ostatnio dowiedziałam od p.Żmudy jest podobno planowo w programie przewidziana dla II roku i układana jest tak żeby właśnie na IV semestrze pasowała. Tylko skoro jest coś takiego robione to dobrze byłoby na przyszłość, żeby takie małe wskazówki, co kiedy najlepiej wybrać by pasowało do planu, były gdzieś podane.

Dokładnie, nikt nie powiedział, że trzeba ją robić już na II roku, poza tym ja np robiłam wtedy rachunkowość, arytmetykę finansową, podstawy prawa, decyzje z przedmiotów z tabeli. Po dwa na semestr powinno wystarczyć.. O decyzjach też się dowiedziałam w trakcie, że to trzeba niby na III roku robić ;P Zresztą gdyby rzeczywiście tak było, to w tym semestrze miałabym tylko dwa przedmioty : pracownię statystyczną i ekonometrie z obowiązków...

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 12:10 

Byłam u p. Żmudy i dowiedziałam się następujących rzeczy:
-jeżeli na ekonometrię będzie chodzić tyle samo osób co na muż (ok. 50 osób) w tym semestrze to zostanie ustalona z ekonomerii druga grupa, która mogłaby mieć zajęcia w czwartki (10-12), bo wtedy p. Urban tez ma wolne - wiem, że wtedy są angielskie, ale część osób już skończyła lektoraty więc może uzbiera się 25 osób, którym ten termin będzie pasował;
- wykład z mikroekonomii nie zostanie najprawdopodobniej przeniesiony bo nie ma dogodnego terminu zarówno dla II jak i III roku;
- jeżeli chodzi o TI to wolne sale na termin pon.8-10 to s.416/417, natomiast na termin pon.14-16 to s.410, ale podobno p.Śliwinski jest bardzo zajęty i przeniesienie tych zajęć z tej śr.8-10 może być bardzo kłopotliwe;
- sala jest wolna w środę w godz. 14-16 więc ćwiczenia z mikroekonomii mogą się wtedy odbyć.

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 13:02 

To już zostawmy to TI tak jak jest. Wolę w środy wstawać na 8 niż w poniedziałki. :P A co do metod programowania to mi to obojętne. :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 13:59 

-jeżeli na ekonometrię będzie chodzić tyle samo osób co na muż (ok. 50 osób) w tym semestrze to zostanie ustalona z ekonomerii druga grupa, która mogłaby mieć zajęcia w czwartki (10-12), bo wtedy p. Urban tez ma wolne - wiem, że wtedy są angielskie, ale część osób już skończyła lektoraty więc może uzbiera się 25 osób, którym ten termin będzie pasował;

Ok, mi pasuje :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 14:28 

Ja tez jestem za ty, aby TI zostało w środę w godz 8-10, a wykład z ćwiczeniami z metod programowania możemy zamienić jak dla mnie. :)

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 14:47 

- jeżeli chodzi o TI to wolne sale na termin pon.8-10 to s.416/417, natomiast na termin pon.14-16 to s.410, ale podobno p.Śliwinski jest bardzo zajęty i przeniesienie tych zajęć z tej śr.8-10 może być bardzo kłopotliwe;

Co do TI to ja zdecydowanie wolałabym poniedziałek, bo w środę będę miała 6 godzin okienka (10-16), a szkoła gdzie mam praktyki jest na drugim końcu miasta, więc nawet praktyk tam raczej nie wepchnę...

No ale chyba rzeczywiście najlepiej jest poczekać z ewentualnym przeniesieniem do pierwszych zajęć, wtedy się będą mogli wszyscy wypowiedzieć, bo raczej nie ma co liczyć, że tutaj każdy zajrzy.

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 14:49 

UWAGA ! PROGRAMOWANIE W LOGO - WSTĘP DO GEOMETRII - cd.
Dzięki namiarom jakie uzyskałam do pana, z którym niektóre osoby będą miały w tym semestrze Wstęp do geometrii, dowiedziałam się, że bez problemu możemy przenieść te zajęcia na czwartek w godzinach od 16-19:30 albo wtorek od 8-12 lub od 14-16.
Myślę,ze dzięki tym informacją, termin dogodny się znajdzie. Panu Mizi najlepiej odpowiada czwartek, dlatego na pierwszych zajęciach ustalimy zmianę zajęć. Piszę o tym dlatego,że dostałam jakieś sprzeciwy już odnośnie długo ustalanego terminu zmiany PROGRAMOWANIA W LOGO - odbywającego się w tym samym czasie co Wstęp do geometrii. Dlatego najprawdopodobniej to właśnie geometria zostanie przesunięta. Mamy duże szczęście,ze Pan mimo wielu zajęć się zgodził i ma dla nas czas zarówno w czwartek jak i we wtorek w dużej ilości godzin:)
w razie pytań - pisać.

PS. przeniesie TI odpowiada mi najbardziej w poniedziałek od 8-10. ewentualnie może zostać tak jak jest. Najważniejsze jest jeszcze ustalenie czasu p. Śliwińskiego.

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 15:25 

Ekonometria

Powstała druga grupa ćwiczeniowa. Termin nie został odgórnie wyznaczony. Proszę studentów o kontakt z p. Żmudą w celu pomocy w ustaleniu odpowiedniego terminu.

PostNapisane: poniedziałek, 21 lutego 2011 15:57 

A moze uda nam sie tu na forum ustalić w miare dogodny termin na tą drugą grupę z ekonometrii, żeby nie zarzucić p.Żmudę zbyt duża ilością propozycji.
Tak wiec jeżeli chodzi o mnie to ja ponawiam propozycje terminu drugiej grupy z ekonometrii na czw.10-12, i w tym terminie jest możliwa wolna sala i p.Urban ma też wolne. Co wy na to a jeżeli nie pasuje to jakie terminy wy chcielibyście widzieć? :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]