Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 18 listopada 2019 2:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 08 lutego 2005 1:07 

A zresztą 0.001% czego? Ogółu ludzi? To już dość dużo...
(zaznaczam, że nigdy nie odbierałem palmy pierwszeństwa przeglądarkom graficznym!!)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 08 lutego 2005 2:46 

chodzilo mi o procent internautow, sam swego czasu uzywalem lynxa, ale ost raz chyba z 3 lata temu (na kompie bez X)...a teraz to mi tylko do odpalania skryptow potrzebny conajwyzej ;) ale okej, wcale nie neguje ludzi bez-x-owych :)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 08 lutego 2005 9:37 
Jakis czas temu moj dostawca internetu mial klopoty z routingiem i nie mozna sie bylo dostac np na googl'a. Na szczescie mozna bylo wejsc przez ssh na chaosa a tam wszystko dzialalo :wink: Ale przyznaje, ze jest to raczej sytuacja wyjatkowa (na szczescie nie codziennie moj ISP ma klopoty z BGP). Lynx moze sie tez przydac do zapisania sie na zajecia :wink:

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 lutego 2005 16:17 
:] napisał(a):
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.math.uni.wroc.pl

Hahahaha, ale Cieniasy!

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 lutego 2005 16:19 
Tobi napisał(a):
Wyobraź sobie, że musisz coś na chybcika załatwić gdzieś na kompie, a nie masz X-ów. I co??

Uruchamiam Windowsa.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 23 lutego 2005 10:03 

Cytuj:
Uruchamiam Windowsa.

i ogladasz niebieski ekran ;)

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 marca 2005 11:27 
Naprawde musze pogratulowac autorom strony. NIGDY nie widzialem tak bezsensownie ulozonych linkow. Do tego np. system zapisow jest dwa razy, pewnie na wszekli wypadek. Szukam i szukam i planu zajec znalezc nie moge. Przkro mi, kretynizm do kwadratu.

Tytuł: www
PostNapisane: niedziela, 13 marca 2005 15:13 
Anonymous napisał(a):
Naprawde musze pogratulowac autorom strony. NIGDY nie widzialem tak bezsensownie ulozonych linkow. Do tego np. system zapisow jest dwa razy, pewnie na wszekli wypadek. Szukam i szukam i planu zajec znalezc nie moge. Przkro mi, kretynizm do kwadratu.

Uprzejmie dziękuje za ożywienie dyskusji o stronie Instytutu, która to dyskusja zamarła jakiś czas temu. Ocena kretynizm do kwadratu jest trochę niekonstruktywna, ale kłopoty ze znalezieniem planu zajęć postaramy się jakoś uwzględnić (choć tak jak poprzednio ów plan znajduje się pod hasłem.Ogłoszenia dyrekcji dla studentów).
Chciałbym tu ujawnić, że ponoszę całkowitą odpowiedzialność za kierunek zmian na stronie - czekam na dalszą krytykę. GP

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 marca 2005 17:22 
Wydaje mi sie, ze strona jest przeladowana linkami, zajmuja one caly ekran i oczy w pierwszym odruchu lataja w ta i nazad (jak mawiaja na wschodzie :wink: ) nie mogac znalezc sobie jakiegos punktu zaczepienia, moze prostej grafiki, jakiejs linii oddzielajacej tresci? Nie mowie o pokresleniu calej witryny, ale czegos tam brakuje. Glowna trescia sa linki i moze trzeba by je bardziej "pozwijac" (tak jak te po prawej) i zamiast wypelniac nimi cala strone umiescic wszystkie w typowym menu (po lewej stronie :wink: ), dodac gdzies (moze podobne menu po prawej) ramke z najczesciej uzywanymi ("Na skroty") a srodek wypelnic newsami (co stwarza dodatkowy problem -- ktos musial by czasami jakiegos newsa napisac). Na gorze belka "Instytut Matematyczny", logo uniwerku i strona gotowa :wink:

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 marca 2005 18:47 
Przede wszystkim menu po LEWEJ stronie. Uklad strony kolumnowy - to ulatwia przegladanie.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]