Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 22 lipca 2019 6:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: stona im
PostNapisane: wtorek, 25 stycznia 2005 1:07 
zastanawialem sie jaki ma sens umieszczenie stery linkow na glownej stronie IM :cry:

Niestety strona przez to kompletnie nie jest czytelna :( Co gorsze, wydajee mi sie ona malo wygodna :(

wiec mala prozba do admina/tworcy strony ... popracuj nad designem, a studentom bedzie latwiej.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005 21:49 
To chyba rzecz gustu. Mi sie wydaje ze strona naszego instytutu jest dosyc
czytelna, i raczej nie jest zbyt duza trudnoscia znalezienie potrzebnych informacji. Jezeli chodzi i wygode to tez jest ok.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 26 stycznia 2005 23:19 
___ napisał(a):
To chyba rzecz gustu. Mi sie wydaje ze strona naszego instytutu jest dosyc
czytelna, i raczej nie jest zbyt duza trudnoscia znalezienie potrzebnych informacji. Jezeli chodzi i wygode to tez jest ok.

mozna by zrobic sonde :!: przekonamy sie wtedy jak sytuacja wyglada!

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 stycznia 2005 7:30 

Faktem jest, że strona wygląda z leksza nieczytelnie. POpieram pomysł zobienia sondy!

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 31 stycznia 2005 19:38 
tak szczzrze mowiac, mnie najbardzie nie denerwuje nieczytelnosc strony, bo z tym nie ma za duzych problemow, ale brak przetlumaczenia czesci dzialow. Nie chodzi o bariere jezykowa, ale o fakt, ze poruszam sie po polskiej wersji, a nie angielskiej, wiec wole miec wszystko po polsku!

Tytuł:
PostNapisane: środa, 02 lutego 2005 4:15 
no tak, strona naszego instytutu :) w porownaniu ze strona pwr :) to hmmmm....... szkoda slow....... juz nie wspomne, ze na stronie bodajze "wladze instytutu" sa niepelne tytuly, albo nieaktualne jak w przypadku prof. Swiatkowskiego ;)......

Tytuł:
PostNapisane: środa, 02 lutego 2005 19:11 
http://validator.w3.org/check?uri=http% ... ni.wroc.pl

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 03 lutego 2005 0:15 
:] napisał(a):
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.math.uni.wroc.pl

ale zlosliwiec

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 03 lutego 2005 0:57 

Nie przesadzajmy... większość błędów to brak atrybutu alt, czy przez to stronka jest gorsza? Nie róbmy sobie żartów... to problem ze specyfikacją HTML'a... Jak pisałem swoje stronki to żeby osiągnąć zgodność ze standardem to w kółko musiałem dodawać: 'ALT=""'. Powiecie mi pewnie, że dzięki temu stronka jest mniej lub bardziej przejrzysta, bądź lepsza czy gorsza...

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 03 lutego 2005 21:57 
Dlaczego nie przesadzajmy ?! Jak ktos zaczyna znacznik od jego zamkniecia to juz chyba jest cos nie tak (</br> :P ), byc moze ktos sie nie wyspal :)

Poza tym, ALTy wbrew pozorom nie sa takie niepotrzebne jak to sugeruje Pan Tobi, gdyby Pan Tobi byl niewidomy to sadze ze tagi te bylyby jego ulubionymi :-D

Stronie IM przydalby sie porzadny lifting ...

--
pozdrawiam
Webmaster, przez duze M ;-)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]