Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 23 sierpnia 2019 7:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Średnia ocen
PostNapisane: czwartek, 25 września 2008 12:21 
Witam!

W regulaminie zapisów podano, iż

Cytuj:
Studenci zapisują się na zajęcia semestru letniego wg średniej z poprzedniego roku.

Nie wiem jednak, na podstawie jakiej średniej - od nowego roku akademickiego stypendia naukowe mamy wyliczane wg średniej ważonej (wg punktów ECTS), zapisy na wf uwzględniają jednak średnią arytmetyczną. Jak jest w przypadku zapisów na zajęcia? Próbowałam się dowiedzieć tego w dziekanacie i u pani Orzechowskiej (odpowiedzialnej za zapisy) w lipcu (teraz jestem poza Wrocławiem), ale nikt nic nie wiedział... :roll:

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 25 września 2008 12:24 
EDIT:

Zapomniałam dodać, że cytowany przeze mnie regulamin dotyczy zapisów na semestr letni 2007/08. Aktualnego (zaktualizowanego) wciąż jeszcze nie ma. A przypuszczalnie nie będzie.

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 września 2008 15:21 
Jestem studentką Filologii polskiej II- go stopnia i nie mam jeszcze numeru indeksu. Wcześniej uczęszczałam do Kolegium Nauczycielskiego. Przy zapisach internetowych jest niezbędny numer albumu. Chciałabym się dowiedzieć jak mam się zalogować. Mam również pytanie: Na jakiej zasadzie zapisy są według średniej z roku poprzedniego, tzn. Czy będą wyznaczone jakieś specjalne godziny logowania? Dziękuje z góry za pomoc!

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 26 września 2008 19:03 

Witam serdecznie

W obecnej chwili nie są wprowadzone żadne dane do systemu. Dziś dopiero otrzymaliśmy dane studentów więc najwcześniej dziś wieczorem będą one w systemie.

Ps. "System nie został jeszcze uruchomiony"

Pozdrawiam
Piotrek

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 września 2008 0:57 
wszystko ładnie i pięknie, tylko dlaczego mogę się zapisywać od 21.02.2008 ;)

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 września 2008 2:51 

Heh ... fajnie by było - specjalnie wyciąłem stronę sprawdź z menu żeby nikt nie śmigał bo bałagan był - widać nieskutecznie (zostawiłem na dole na stronie głównej :P).

Zrobiłem mały powrót do przyszłości i daty są już poprawione. Jednocześnie miło mi poinformować, że dane studentów które otrzymaliśmy dziś wieczorem zostały wprowadzone i można sprawdzać swoją obecność w bazie :)

Jeśli kogoś nie ma proszę pisać na maila zapisyifp@uni.wroc.pl

Pozdrawiam
Piotrek

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 września 2008 13:31 
wczoraj wieczorem mogłam się zalogować, teraz nie mogę
jestem w systemie, nie zmieniałam hasła ani nic z tych rzeczy...

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 września 2008 15:55 
Zalogowałam się dzisiaj i wszystko działa, ale dlaczego rok studiów wyświetla się : 3, chociaż ten rok mam już zaliczony, a teraz będę się zapisywać na 4?? :/

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 27 września 2008 22:16 

Więc tak, jeśli chodzi o logowanie - to proszę sprawdzić jeszcze raz. Ja zapewniam, że nie usuwaliśmy studentów z bazy ;)

Jeśli chodzi o rok studiów to ten w eSzansie nie jest wiążący i ma charakter informacyjny.

Pozdrawiam
PB

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 28 września 2008 11:38 
Czy mam rozumieć, że zajęcia z historii literatury polskiej dla III roku z drem Olędzkim zamiast z dr Orską (grupa 10, śr. 12.00-13.30) to pomyłka w bazie zapisów? Bo chyba nie zmiana planu zajęć (dr Olędzki wykłada teorię a nie historię literatury)... :roll:

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]