Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 23 września 2019 18:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 26 lutego 2008 20:17 
Opiekun I roku

Mam jeszcze jedną prośbę do Braci (fuj, co za seksizm) Studenckiej. Na przygotowywanej przeze mnie stronie dla kandydatów na studentów chciałbym zamieścić kilkuzdaniowe wypowiedzi studentów o tym, jak sie studiuje w IM. Zachęcające wypowiedzi, rzecz jasna.
Studentów lat wyższych (4-5) prosiłbym o wypowiedzi związane z wybranymi przez nich specjalnościami (dlaczego warto wybrać tę specjalność, dlaczego oni wybrali tę specjalność itd.). Młodszych studentów prosiłbym o wypowiedzi dotyczące I roku (czego można się spodziewać na I roku). Tu szczególnie mile widziane wypowiedzi studentów obecnego I roku.
Każdy może też napisać, dlaczego wybrał właśnie te studia. Jeżeli będzie kilka takich wypowiedzi, to też je wykorzystam.

Ważne: wypowiedzi proszę przesyłać na maila lub PW. Muszą koniecznie być podpisane imieniem i nazwiskiem, rokiem studiów, a w przypadku studentów lat wyższych także specjalnością.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zmobilizują się i pozytywnie odpowiedzą na moja prośbę.
JK

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]