Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 21 lipca 2019 17:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 30 marca 2007 9:40 

Pewnie nie wszyscy jeszcze wiedzą, że od tego semestru zaczął na naszym Wydziale funkcjonować Samorząd Studencki.

Narazie jesteśmy na etapie "raczkowania" (staramy się przyzwyczaić wszystkich do naszej obecności po dość długim niebycie samorządu ;-) ) niemniej jednak chciałbym przedstawić w tym poście nad czym aktualnie pracujemy:

Strefa dydaktyczna:

- jednym z naszych głównych aktualnych projektów jest stworzenie "Przewodnika po przedmiotach na IM", który będzie w sposób "zjadliwy" dla studenta (w szczególności młodszych lat) opisywał narazie większość, a w przyszłości wszystkie wykłady dostępne na IM, aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień typu: zapisałem się na przedmiot A, ale nie mogę na niego chodzić bo nie mam wykładu B, który musi być lub powinien być zrobiony aby robić A, dodatkowo tracę punkty, zyskuję dodatkowy stres, itp. lub po prostu problem typu: "fajnie brzmi nazwa tego wykładu, ale o czym on jest?"

- uczestniczymy w "Radach wydziału". Są to spotkania pracowników Wydziału oraz przedstawicieli Studentów na których omawia się ważne kwestie dotyczące działania instytutów. Może nie wszyscy wiedzą ale studenci także mają coś do powiedzenia na naszym wydziale i my chcemy tę szansę wykorzystac

Strefa studencka ;-)

- staramy się o przyznanie salki, aby każdy student jeśli będzie miał jakąkolwiek sprawę, mógł przyjść i zgłosić ją. Dzięki sali zniknie problem typu: "nie wiem gdzie mogę złapać kogokolwiek z samorządu, a nie mogę ich złapać na korytarzu"

- w przyszłości (może nawet w następnym semestrze) planujemy zorganizować tzw. Zapoznawczy rejs międzywydziałowy. Aktualnie jest plan, żeby zorganizować ten rejs razem w Chemią. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie i dostaniemy jakieś dofinansowanie to byłaby to świetna okazja na poznanie się oraz na dobrą zabawę ;-)

- chcielibyśmy także organizować mecze międzywydziałowe w piłkę nożną. Kiedyś odbywały się takie mecze i ci, którzy w nich brali udział miło je wspominają więc czemu do tego nie wrócić :-)

- niedługo powstanie oficjalna strona Samorządu naszego wydziału, gdzie będą umieszczane wszystkie informacje nt tego co się aktualnie dzieje

To tyle co pamiętam, jeśli jeszcze coś mi się przypomni to napiszę jeszcze.

Chciałbym, żeby każdy kto ma jakieś pomysły "jak zrobić żeby było dobrze" lub sugestie wypowiedział się w tym temacie lub w jakiś sposób skontaktował się z którąś z tych osób:

Starosta wydziału: Mikołaj Kulesz - mikolaj.kulesz@samorzad.uni.wroc.pl

- Judyta Marchewka - judyta_marc@wp.pl

- Anna Kopeć - sd.anna@wp.pl

- Martyna Marchewka - tyna0725@poczta.fm

- Damian Nosal - damian_nosal@o2.pl

- Andrzej Pilny - endru1@op.pl

- Marcin Porębski - porebski.marcin@orange.pl :)

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 02 kwietnia 2007 18:54 

Fajnie że w końcu mamy samorząd ;-) Nareszcie może coś zacznie się ciekawego dziać u nas. Swoją drogą sami znajomi w tym samorządzie ;-) Pozdrowionka :D

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]