Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 21 września 2005 12:51 
witam
wiem ze przedmioty dzielone sa na dwa poziomy trudnosci A i B. B trudniejszy. tyle wiem.
i teraz pytanie:
co lepiej
czy pchac sie w B czy w A. jak ze srednia. latwiej chyba wypracowac lepsza srednia na A a nie na B wiec czy jest jakis wymierna korzysc z bycia ambitnym czy tylko wlasna satysfakcja i chec poznania doglebnie matematyki?:)
i czy wogole mamy jakis wybor bo gdzies mi sie obilo o uszy ze kwalifikacja jest odgorna na podstawie punktow z egz wstepnego
z gory dziekuje za odpowiedz
ps. plany na pierwszy rok beda na poczatku przyszlego tygodnia (pon-wto). takie informacje uzyskalem na uczelni osobiscie (pisze bo wiele jest takich watkow)

Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 września 2005 13:26 

Jeśli wiesz, że wiele jest takich wątków, to wiesz też, że wiele jest wątków porównawczych poziomów A i B, miłego szukania... (niekoniecznie w Rekrutacji)

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]