Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 12 listopada 2019 4:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 26 września 2005 13:01 
Anonymous napisał(a):
W XX-latce sa 203 pokoje 2-osobowe, czyli 406 osob moze sie wbic do 2-ki, natomiast w calej XX-latce bedzie mieszkac 315 studentow, dlatego nie widze problemu z przyznaniem 2-ki ludziom z pierwszego roku.
Pozdrawiam

A po czym wnosisz, że w XX- latce bedzie mieszkać tylko 315 studentow?
Przeciez są jeszcze osoby, które mieszkały w XX-latce w zeszłym roku i które nie muszą ponownie składać podań o akademik, te osoby również mają pierwszeństwo w wyborze pokoju.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 września 2005 10:40 

te 315 osob to jest tylko z pierwszego roku. A do tego trzeba oczywiscie dodac studentow starszych lat. Wiem bo bylem i pytalem sie w akademiku. Tak wiec mysle ze akademik moze byc pelny. A tamten gosciu sie widocznie pomylil...

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 września 2005 18:00 
Hej Dyzior. Tez jestem na macie i mieszkam w dwudziestolatce.. narazie mam jakiegos typa z chemii ale jak bedzie zle to moze sie zgadamy na wspolny pokoj. hej pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 30 września 2005 22:21 

Nie no ja wspolokatora juz mam =) No i jest ok. Ale jak cos to zapraszam na wodke do 131 :-) pozdro!!

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]