Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 września 2005 20:39 

Anonymous napisał(a):
jakim autobusem, tramwajem z dworca pkp najlepiej dostac sie na ul. uniwersytecka ( i ile czasu jade) bo niestety mam slabe polaczenie. prosze o szybka odpowiedz

Najpierw proponuję zerem (tramwaj) do Świdnickiej jeden przystanek podjechać (max. 5 minut). Następnie 6, 7 (tramwaje) podjechać 4 przystanki (10-15 minut).
Zależy jeszcze kiedy będziesz jechał/-a....

Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 września 2005 20:46 
bede jutro rano o 07:48 i jestem zmuszony z tego co napisales sie troche "spoznić" ale dziekuje za informacje

Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 września 2005 21:07 

Anonymous napisał(a):
bede jutro rano o 07:48 i jestem zmuszony z tego co napisales sie troche "spoznić" ale dziekuje za informacje

A to może będzie trochę szybciej bo to ruchu wielkiego nie powinno być... ale jak na 8 to napewno nie zdążysz.

Tytuł:
PostNapisane: środa, 28 września 2005 21:25 
Wydaje mi się jednak, że jak wsiądziesz w 15 lub 71 i wysiądziesz na hali targowej to będzie szybciej, bez przesiadek i ok 10 minut to zajmie(zależy jaki ruch)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 września 2005 5:41 

Anonymous napisał(a):
jakim autobusem, tramwajem z dworca pkp najlepiej dostac sie na ul. uniwersytecka ( i ile czasu jade) bo niestety mam slabe polaczenie. prosze o szybka odpowiedz
No, masz pecha... Na samą ul. uniwersytecką nie dojedziesz w tej chwili niczym spod dworca, ponieważ zamknięta jest ulica szewska, więc 6 i 7 tamtędy nie jeżdżą...
Tutaj masz mapkę poglądową (uniwersytecka zaznaczona na niebiesko).

Ja polecam podjechanie do hali targowej (jeden przystanek od galerii dominikańskiej na północ) i stamtąd spacerek.

Spod dworca do hali targowej pasuje Ci 11, 15 i 71, przy czym 15 i 71 stają na tym przystanku, z którego do dominikańskiego jadą prosto, a 11 na tym z którego musi skręcić w lewo.

Ciekawe czy zdążysz to przeczytać....

Na przyszłość polecam korzystanie z mapy z serwisu http://www.wroclaw.pl oraz rozkładów jazdy (są też tam, ale ja osobiście wolę sprawdzać na http://www.zdik.wroc.pl - również dział ogłoszenia\komunikacja).

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 września 2005 9:56 

student elekt ;P napisał(a):
zamknięta jest ulica szewska, więc 6 i 7 tamtędy nie jeżdżą

O babka, zapomniałem o tym :) Swego czasu jeździło się ok ;P

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]