Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 12 listopada 2019 4:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 21 września 2005 19:55 

stali bywalcy pokoju nr 11?

hehe, ja siedze cicho!

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 22 września 2005 23:39 
hahaa, co za inteligentna konwersacja.. hahahahahahah
hahaha
oo
zes**łem sie ze śmiechu :(

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 2:32 

mosu napisał(a):
ooojjj czytam te wasze miejsca na spotkania i mnie strach ogarnia. za moich czasow byla wszechkrolujaca Jola na rogu szczytnickiej i polaka. niestety zlikwidowali ja w tym roku. ludzie troche inicjatywy...

kms napisał(a):
joli juz nie ma, pewnie przez to, ze xiv lo zniknelo ze szczytnickiej :)

ech, niestety, choć do końca nie wiadomo czy likwidacja, czy tylko remont (a przynajmniej ja nie słyszałem)...
a pamiętam te stare dobre czasy, jak się wchodziło do xivlo, na korytarzach nikogo, w bufecie nikogo, spacerek do joli, a tam siedzi 30 typa :D

A że dawno się tam nie zapuszczałem, to może ktoś lepiej zorientowany - czy jaszczurkę otwarto ponownie?
Bardzo lubiłem tam spędzać nie jedne zajęcia, jak i studium talent ;P

A odnośnie spotkania, to dzięki Bogu że 16, bo z przestawianiem się na tryb wczesnogodzinny zamierzam czekać do oporu :P

Chciałbym jednak zauwazyć, że mogą wystąpić dośc duże rozbieżności przy ustalaniu miejsca docelowego - ja bym np. optował za Madness'em, na którego raczej się nie zgodzą ludzie proponujący Scenę, na którą nie zgodzę się znowuż ja... A do tego znajdzie się masa osób, które w ogóle nie chcą iść do żadnej knajpy...
Myślę że warto by było - byćmoże w osobnym wątku - zebrać propozycję ew. miejsc docelowych, wraz z krótką ich charakterystyką. Nawet jeśli (czego bym się spodziewał) nie podejmiemy decyzji, pozwoli to znacznie skrócić dysputy pod instytutem.

Warto się zastanowić jaki ma być cel spotkania - czy chcemy rozmawiać (odpada zbyt głośna muzyka), czy się bawić przy muzyce (może nie licząc techna, hh, disco), a przy tym jeszcze wziąść pod uwagę głębokość studenckich kieszeni (z którego to powodu raczej skreśliłbym np. Bezsenność). Przy charakterystyce warto też wspomnieć o ilości miejsc, jak również zatłoczeniu w środowe popołudnie/wieczór - nie wiadomo ile się nas zbierze...

A do osób które wolą łono natury, naturalnie jest to również ciekawa opcja, jednak pogoda jest w tym wypadku warunkiem koniecznym, więc warto się zastanowić gdzie byśmy mogli się spotkać...

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 11:49 
ja to widze ze wy wszyscy prawie sie tu znacie...czy wszyscy z tego wydzialu byli na obozie??..a i takie pytanko przy okazji od kiedy mozan sie zakwaterowac w akademiku??pozdrwaiam i do zobaczych juz niedlugo

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 13:04 

Cytuj:
czy wszyscy z tego wydzialu byli na obozie??

Z cala pewnoscia moge stwierdzic, ze nie bylo przynajmniej jednej osoby... :wink:

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 14:42 
Hola, hola, nikt nie proponował Sceny, ani H20, ja tylko wspomniałem o tych klubach, które mają sławę homoklubów - dlatego właśnie ich nie proponowałem.

Instytut to dobre miejsce na "zebranie" i wyruszenie dalej, wiec nie widze powodow do zmiany tego miejsca. Przyjde.. a moze raczej przyjdziemy zerknąć.

Intryguje mnie podekscytowanie grupy trzymającej.. pokój nr11.. To jak strefa11.

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 17:06 
"Od zmierzchu do świtu" jest fajne :)
Tylko ten klub jak narazie zdążyłem zwiedzić we Wrocławiu, no i jeszcze jazz klub "Rura" no ale tam pewnie nikt nie będzie chciał iśc :wink:

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 17:13 

z "od zmierzchu do świtu" się zgodzę, ale o 16:00 nie bedziemy szli do klubu!!!! mozemy isc do jakiegos pubu gdzie mozna porozmawiac bo nie bedzie zbyt głosno. ja proponuje np. czeski film, albo coś w tym stylu

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 17:48 

Popieram Kaś o 16 to możemy iść do jakiego pubu tak żeby można było pogadać a później to Ci co chcą to mogą sobie iść do klubu :)

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 23 września 2005 19:00 
Od zmierzchu do świtu popieram jak najbardziej, jako ciekawostke powiem, że tam praktycznie co tydzień rok temu, w pierwszym semestrze były 'spotkania integracyjne' I roku, nurtu B :wink:

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]