Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 września 2005 18:04 

Ale ja tutaj nawet na głos mówiłem, że jadę z P1 i bardzo zapraszam... Jak nikt nie zareagował, to już się nie narzucałem.
Wiem, że byłyście w Moście... a ja za to na biegu poznałem jakąś dziewczynę - przyszłą matematyczkę - co się u nas na forum nie odzywała jeszcze, ale jej to poleciłem... może gdzieś nas czyta??
A bo o żakariadzie się dowiedziałem od Waszych ludzi na Kościelcu w dniu jej odbywania się... i jakoś zanim wróciliśmy, coś przekąsiliśmy, wcześniej malutki prysznic, etc. to jakoś nie miałem już zdrowia się zebrać... ale wszystko można jeszcze nadgonić ( ;) ).
Tia... słyszałem, że nam kuchnię obiedliście. :P Szefowa Kuchni płakała nam, że śniadania dnia kolejnego nie będzie (żartuję oczywiście ;)). Podobnież chwaliliście, że nie szczędziły dziewczyny dodatków do suchego chleba. :P
Ale fajną chatkę mamy, nie?? Taka góralska, klimatyczna, nie te betony Wasze... A jacy ludzie... polecam na przyszły rok!

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 września 2005 18:40 

No ba chatke macie rewelacja ale nasza wcale nie gorsza...wejście na 3 piętro to jak zaliczenie najwyższego szczytu w Tatrach hehe takie łańcuchy i ekspozycje :D :D :D No i my mamy Dziub Dziuba a tego to już żadna chatka nie ma :D

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 września 2005 19:24 

A Dziub Dziub dostał ode mnie w łeb :P I tyle my się go boimy :P
A poza tym wracając do terminu "demonstracji białodunajeckiej" to ja odpadam trzeciego, mnie w sumie wtedy prawie (jeśli w ogóle) nie będzie (i tak do 5 włącznie).

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 września 2005 20:03 

Racja pisałes, ze w P1, tyle, ze wstedy to ja nawet wymówic tego słowa poprawnie nie potrafiłam, wiec tylko mi się obiło ;p

niom dodatków nie szczędziły (później u nas tez zaczęło się lepiej dziać).

a nasza chatka też byłą cudowna. wspinaczka po łańcuchach na 3 piętro. a dziub dziub the best. ja sobie w kabarecie grałam ;p

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 16 września 2005 22:52 

Kaś. napisał(a):
ja sobie w kabarecie grałam ;p

Hmm, to znacznie ogranicza ilość ew. osób z którymi można Ciebie pomylić jeszcze, ale jeśli dobrze pamiętam, to było Was tam trzy (a przynajmniej trzy sobie przypominam... od króla, zegarka i jedna z zapytanych o czas... pomyliłem coś?).

Ja w naszym przedstawieniu robiłem za trupa, poznajesz mnie? :P:P:P

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 września 2005 0:40 

masz na myśli bieg otrzęsinowy? jesli tak to za którego trupa? tego ruskiego czy polaka? bo w sumie innego przedstawienia nie kojarze...

hmm a co do nas trzech, to w kabarecie były 4 dziewczyny. ja tam w sumie małe epizody miałam. taki czerwony kapturek..., dziub-dziub (ale tylko na przedstawieniu, na biegu to nie ja). w sumie wiecej ról miałam w kabarecie na otwartych chatach ;p

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 września 2005 11:04 

No nie, nie mówię o otrzęsinach.... (i w ogóle jak można pomylić P1 z P2, niewybaczalne :P)

Tak 4, jak już szedłem spać, to jeszcze sobie przypomniałem o jednej niewiaście, ale już nie chciałem edytować swojego postu... przepraszam tą o której zapomniałem ;)

Na otwartych chatach mnie nie było :(

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 września 2005 13:41 

Hehe no to żałuj że Cię nie było na otwartych chatach bo wtedy to dopiero były skecze :D :D :D wtedy to nawet ja miałam małe role i sobie pograłam w kabarecie :)

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 września 2005 14:42 

Cóż, służba nie drużba, ktoś musiał zasuwać by skecze mógł oglądać ktoś...

Może jakiś mały pokaz w HS-ie?

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 września 2005 16:06 

wiesz ja na biegu myslalam, ze P1 i P2 miały wspolna konkurencje, dlatego napisalam o tym. bo pamietam, ze "zbrodnia' została popelniona w P2. ale w takim razie nie wiem jakie było wasze przedstawienie. kiedy ono było?

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]