Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 15 lipca 2005 20:13 
czesc, mam takie male pytanko, lepiej zaliczac wstep do matematyki, w nurcie A czy w nurcie B?

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 15 lipca 2005 23:22 

A co to znaczy "lepiej"?

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 12:04 
ja tez jestem ciekawa czym roznia sie "nurty"? sa to dwie grupy zajec? z roznymi wykladowcami? czy rozny jest poziom grup?

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 12:55 
najpierw zobacz, kto prowadzi wstep A, a kto wstep B, a pzoniej sobie odpowiedz na to pytanie, ewentualnienich ktos Ci odpowie

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 18:51 
wstep do matematyki to dosc kontrowersyjny u nas przedmiot w takim sensie, ze sporo studentow ma problemy z zaliczniem a i zdawalonosc na egzaminie jest dosc niska. Geberalnie nurt A jest z zalozenia mniej zaawansowany. Na nurcie B jest wiecej pojec, mniej przykladow, troche szybsze tempo wykladu i z zalozenia jest trudniejeszy. Gdzie jest "lepiej"( dr Dymara zadala tu stosowne pytanie :D ), to juz kazdy musi sobie sam odpowiedziec . Jeśli jednak komus marzy sie studiowanie matematyki teoretycznej, to nurt A nie wchodzi w gre. Zdaje sie, ze na Zastosowaniach tez jest wymagany nurt B, choc nie jestem pewna.

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 21:54 
No dobra, chodzilo mi o to w ramach ktoregoz nurtow jest latwiej zaliczyc Wstep do matematyki? W przyszlosci chcialabym sie dostac na specjalizacje matematyka w ubezpieczeniach i ekonomii, czy wiobec tego musze robic ten przedmiot w ramach nurtu B? A i jeszcze jedno, a porpos wykladowcow prowadzacych ten przedmiot, jezeli sa oczywiscie okreslone osoby, ktpre prowadza ten przedmiot, do jakiego warto pojsc?, zeby bylo w miare normalnie i latwo zaliczyc?

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 22:13 
Anonymous napisał(a):
A i jeszcze jedno, a porpos wykladowcow prowadzacych ten przedmiot, jezeli sa oczywiscie okreslone osoby, ktpre prowadza ten przedmiot, do jakiego warto pojsc?, zeby bylo w miare normalnie i latwo zaliczyc?

Nie ma tu takich. Pamietam kiedyś było tak u prof. Cichonia. Ale on uciekł od nas do IM PWr (za niski u nas poziom?).

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 16 lipca 2005 23:18 

Na początku semestru można uczęszczaś na wykłady na obu nurtach, myślę że da to Ci rozeznanie który nurt jest dla Ciebie odpowiedni. Moim zdaniem zajęcia z profesorem Newelskim nie są takie złe, jak się człowiek przyłoży to spokojnie zaliczy. A wstęp jest naprawdę solidnie wyłożony :wink:

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 lipca 2005 14:40 
ja rowniez goraco polecam prof.Newelskiego. Ale studencu raczej od niego uciekaja. No, po prostu trzeba umiec :D

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 17 lipca 2005 15:17 
A moim zdaniem trzeba miec glowe mocniejsza niz prof. Newelski zeby to zrozumiec :D....... I jesli ktos lubi wysluchiwac jacy to ludzie tepi sa na AE i na PWR to polecam tez nurt A..... Potem gdzies w polowie semestru, albo pod koniec dowiedziec sie mozna, ze student chodzacy na konsultacje to tak jak by przychodzil do dentysty. Jesli ma maly ubytek to mozna go wyleczyc, a jesli ma duze ubytki to niestety trzeba wyrwac :)...

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]