Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 06 grudnia 2019 16:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 17:04 
Opiekun I roku

siasia napisał(a):
Cytuj:
Tegoroczni maturzyści, którzy nie znają jeszcze wyników maturalnych powinni zaznaczyć wszystkie przedmioty zdawane na maturze oraz ich poziomy bez podawania wyników (pola powinny zostać puste)

Musze sie upewnić.... jeśli juz znamy te wyniki to pola nadal mają pozostać puste??

Jeśli już znamy, to wypełniamy.

JK

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 21:45 

Mam pytanie odnośnie wyniku z polskiego ustnego. Niby w systemie elektronicznej rekrutacji są do podania %, ale przy pobieraniu podania w PDFie i wyświetalniu wyników w systemie IRKA wszędzie mam % (tak, jak poniżej przy angielskim), a przy polskim liczbę i to jeszcze z jednym miejscem po przecinku (a w zasadzie kropce ;P)...
Cytuj:
Matura ustna: jezyk angielski wynik podstawowy: 100%
Matura ustna: jezyk polski wynik: 75.0

W związku z tym pytanie: co tam wpisać? Wynik w % (75%) czy w punktach (15)?

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 czerwca 2009 22:06 

Wpisz w ramkę 75, bo obok jest znaczek "%".

Tytuł:
PostNapisane: środa, 01 lipca 2009 11:29 

mam tak samo jak loonatic - tylko ja mam po prostu napisane przy polskim ustnym

Cytuj:
wynik: 100

bez procentów... a może tak ma byc? :)

Tytuł:
PostNapisane: środa, 01 lipca 2009 13:02 
Opiekun I roku

Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, bo polski nie jest brany pod uwagę...

JK

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 03 lipca 2009 9:27 

Tak też myślałem, ale mając niezbyt miłe doświadczenia z różnymi dokumentami w polskich urzędach, bądź z ludźmi, którzy musieli przedrukowywać pracę magisterską z powodu braku jednej kropki czy czegoś podobnego - wolałem zapytać ;).

Jeszcze jedno pytanko: czy lista osób do przyjęcia na studia pod warunkiem złożenia wymaganych dokumentów (publikowana 10.07.2009) będzie też dostępna w internecie? Jeśli tak, to gdzie? Bo wygodniej byłoby mi sprawdzić to przez sieć. Jak długo będzie ona dostępna, bo prawdopodobnie dopiero 13.07.2009 będę miał możliwość sprawdzenia tej listy (wcześniej będę poza miejscem zamieszkania i bez internetu ;) )?

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 03 lipca 2009 10:08 

"10 lipca pojawiają się listy kandydatów do przyjęcia na studia, pod warunkiem dostarczenia dokumentów. Są dostępne przy Dziekanacie Wydziału Matematyki i Informatyki oraz w internecie. Informacja jest też dostępna na indywidualnym koncie kandydata w systemie rekrutacyjnym.

Uwaga! Kandydaci nie będą listownie informowani o wynikach postępowania rekrutacyjnego, dlatego musisz sam sprawdzić, czy jesteś na liście kandydatów do przyjęcia na studia! By Ci to ułatwić oraz pomóc w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości, w czasie rekrutacji będą dostępne specjalne numery telefoniczne: 071 3757492, 515642776, 515642775, 515642774. Pytania można też zadawać pocztą elektroniczną na adres egzaminy(at)math.uni.wroc.pl".

http://www.math.uni.wroc.pl/rekrutacja/?menu=31

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 03 lipca 2009 15:02 
Opiekun I roku

loonatic napisał(a):
Jeszcze jedno pytanko: czy lista osób do przyjęcia na studia pod warunkiem złożenia wymaganych dokumentów (publikowana 10.07.2009) będzie też dostępna w internecie? Jeśli tak, to gdzie? Bo wygodniej byłoby mi sprawdzić to przez sieć. Jak długo będzie ona dostępna, bo prawdopodobnie dopiero 13.07.2009 będę miał możliwość sprawdzenia tej listy (wcześniej będę poza miejscem zamieszkania i bez internetu ;) )?

Lista będzie wisiała (link) dowolnie długo na stronie Rekrutacja/Ogłoszenia:

http://www.math.uni.wroc.pl/rekrutacja/?menu=1

JK

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 03 lipca 2009 22:28 

Dzięki. Jakoś to przeoczyłem :oops: .

Jeszcze jedno pytanko. Czy coś podobnego do http://www.ii.uni.wroc.pl/cms/files/informator09/html/chapter.opisy_wykladow.html jest dostępne dla matematyki?

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 03 lipca 2009 23:07 

tak: http://www.math.uni.wroc.pl/studia/przedmioty/

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]