Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 23 października 2019 23:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 13 września 2008 19:45 

Ja najpewniej we Wrocku na stałe osiądę dopiero 28, ale spotkanie - czemu nie?
No i fakt faktem - dziewczyn jest więcej (przynajmniej patrząc na osoby zalogowane na nk...) a w sumie spodziewałam się troszkę innego obrotu sprawy. :D

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 13 września 2008 20:08 

milenaaco napisał(a):
P.S.2.BTW.zauwazylam ze na naszym kierunku przewazajacą siłą bedą kobiety:D

Gwiazdka napisał(a):
No i fakt faktem - dziewczyn jest więcej (przynajmniej patrząc na osoby zalogowane na nk...) a w sumie spodziewałam się troszkę innego obrotu sprawy. :D

Hm... Rozkład płci zależy od nurtu. ;) Na nurcie B dziewczyn jest zazwyczaj mało (kilka, 5-7), a na nurcie A dużo (reszta dziewczyn z danego roku).

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 13 września 2008 20:20 

Gwiazdka napisał(a):

no właśnie nie sugeruj się czymś takim jak NK ;] raczej marne źródło do rzetelnej weryfikacji, poczekaj na pierwszy wykład czy coś w tym guście, nie wiem czy ewentualne grupy po teście kwalifikacyjnym podane zostaną imiennie czy peselami czy nr indeksów, ale na pierwszym wykładzie, powinna być znaczna większość i możliwość zweryfikowania proporcji płciowych ;] aczkolwiek pewnie jest to raczej wyrównane, wbrew opiniom że na matematyce jest więcej/mniej tych albo tamtych ;p

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 września 2008 0:04 

milenaaco napisał(a):
znam juz trche didi:P ale kolezanka ta kochana jednak jest starsza o rok;p bedzie mnie douczac:D:D hehe :P

Albo "dokuczać":P:P

żartowałam oczywiście;)

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 września 2008 11:53 

ja takze do Wrocławia przeprowadzam sie dopiero 28...

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 września 2008 13:31 

szkoda że przyjeżdżacie dopiero pod koniec września...... ja już zawitałam do Wrocławia :D

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 września 2008 14:32 

jak ktoś nie śledził wątku od początku, to powtarzam - ja jestem z drugiego roku. Jak ktoś chce, niech pisze na pw - 2 października pojawię się na uczelni i z chęcią poznam i pomogę nowo przybyłym;)

Pozdrawiam:)
Didi;)

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 14 września 2008 16:36 

no ja nie dam rady wczesniej bo tak jestem z wlascicielami umowiona(a nawiasem mowiac to 26 ja swietuje jeszcze u siebie:))

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 września 2008 13:47 

spoko loko laseczki;) to nie spieszmy sie;))
wnioskuje ze najlepiej bedzie kiedy juz wszystkie tam bedziemy;) i mysle ze w pierwszy dzien kiedy mamy test,czyli 29go wrzesnia tam o godzinie X skonczy sie wszystko,to pozniej mozemy sobie cos zorganizowac takiego;)) nie musimy balowac od razu do rana nst dnia;) ale mysle ze wtedy pora poznania bedzie najodpowiedniejsza,bo jeszcze na tym tescie i pozniej same bedziemy zafascynowane szkola i innymi zwiazanymi z nią sprawami:D co wy na to:)) matematyczki :D

P.S.A nawet jesli nas wiecej bedzie,to chyba nie mamy sie czym martwic:P nie po to idziemy na studia matematyczne chyba:D
P.S.2.Ale woja drogą,od razu obok naszego wydizalu jest wydzial Informatyki,a tam na pewno przewazajaca iloscią studentow bedą chłopcy:D <wstydnis> to tak dla zartu i na marginesie;))
P.S.3. Masz zbyt dobre serce didi,zeby dokuczac:p pozdrawiaam:)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 16 września 2008 14:01 

U nas więcej dziewczyn, u sąsiadów więcej facetów, jakoś się trzeba "uzupełniać". ^^

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]