Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 19 czerwca 2019 1:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 18 września 2008 18:16 

wf jest od 2 roku

A zasada jest - kto ma wyższą średnią ten lepszy:P

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 18 września 2008 19:27 

kejt napisał(a):
Mam pytanko :) jestem już na matmie od roku prawie :P ale i tak chcę je zadać: Czy matematyka na innych uczelniach ma program według "naszego" nurtu A czy B?

"innych uczelniach" - to znaczy? Jeśli chodzi o Wrocław, to matematyka na PWr jest podobna do naszej, nie wiem czy są podobne podziały na nurty, ale jeśli są to poziom jest raczej porównywalny. Jeśli chodzi o przedmioty matematyczne na innych kierunkach innych Wrocławskich uczelni ( czyli kierunki niematematyczne ) to nic nie może konkurować z naszym nurtem A (oczywiście B też). Myślę, że jeśli rozszerzyć to ponad Wrocław do całego kraju, to będzie podobnie (czyli na palcach jednej ręki da się policzyć uczelnie z porównywalnym poziomem).

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]