Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 22 października 2019 21:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Stypendia
PostNapisane: środa, 18 czerwca 2008 19:39 

Mam pytanie dotyczące sytendium socjalnego. Czy dobrze zrozumiałam, że jeśli mam ukończone studia wyższe na innej uczelni nie mogę sie ubiegac o stypendium socjalne? (Nawet jeśli dochód w mojej rodzinie nie przekracza na osobę 320 zł?) A jeśli tak to dlaczego? Czy jest to wewnętrzny regulamin UWr?

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 czerwca 2008 9:31 
To nie jest wewnetrzny regulamin Uwr, tak jest w calej Polsce :!: :) Juz skonczylas jeden kierunek na koszt panstwa i teraz do roboty :!: a nie obijanie sie i zgarnianie najwyzszego stypendium na drugim kierunku, nie ma tak dobrze.

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 20 czerwca 2008 17:38 

Niestety nie w całej Polsce (patrz przykład Politechnika Wrocławska), a pierwszy kierunek nie ukończyłam na koszt państwa, a szkoda

Tytuł: Re: Stypendia
PostNapisane: piątek, 20 czerwca 2008 22:38 

ewa napisał(a):
Mam pytanie dotyczące sytendium socjalnego. Czy dobrze zrozumiałam, że jeśli mam ukończone studia wyższe na innej uczelni nie mogę sie ubiegac o stypendium socjalne?

Zachęcam do lektury art. 184 ust. 5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym - link: http://www.bip.nauka.gov.pl/_gAllery/15 ... yzszym.pdf

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]