Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest piątek, 22 listopada 2019 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 09 lipca 2008 15:04 
Opiekun I roku

Anonymous napisał(a):
mam takie pytanie: zarejestrowałem się na UWr tylko na ekonomię, niestety nie dostałem się <jak na razie...>, czy istnieje możliwość przyjęcia mnie teraz na matematykę? Maturę z matematyki na poziomie rozszerzonym zdałem dosyć dobrze. Widzę, że nie ma aż tak wielu chętnych, i żałuję,że się tutaj nie zarejestrowałem najpierw, po prostu nie zdążyłem,bo się za bardzo wahałem. :)

Myślę, że o ile dojdzie do rekrutacji wrześniowej (a wg mnie zapewne dojdzie), to masz spore szanse. A jak Ci się uda, to i wykształcenie możesz lepsze niż na ekonomii zdobyć...

Możesz skontaktować się z Wydziałową Komisją Rekrutacyjną, a także śledzić naszą stronę rekrutacyjną. Jeżeli Ministerstwo przyzna nam kierunek zamawiany, to rekrutacja wrzesniowa będzie na pewno.

JK

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 1:30 
dziękuję za odpowiedź, szkoda, że dopiero we wrześniu może być ta rekrutacja. Ale mam też inny problem: boję się, że będzie mi za ciężko na tym kierunku:). Domyślam się, że trudno będzie, ale czy wszystko będzie dokładnie wytłumaczone tak ,aby można wszystko zrozumieć.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 9:44 

all, nie ma "łatwych" kierunków;) albo coś lubisz i chcesz się tego uczyć, albo musisz się do tego zmusić.... nie wiem czy jest chociaż jedna osoba na uczelni, która lubiła wszystkie przedmioty;) jedne się lubi i przychodzą łatwo inne zaś mniej.... takie życie;)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 9:50 

all napisał(a):
Ale mam też inny problem: boję się, że będzie mi za ciężko na tym kierunku:).

Na matematyce kazdy ma indywidualny plan studiow i samemu wybiera, na jakie zajecia bedzie chodzil. Mozesz wiec zdecydowac sie zarowno na studia bardzo latwe jak i bardzo trudne -- to zalezy tylko od Ciebie. Oczywiscie, nawet przy najlatwiejszym planie bedzie trudniej niz w szkolach typu Wroclawska Wyzsza Szkola Tego i Owego, tzn. trzeba bedzie sie systematycznie uczyc, ale przesada jest stwierdzenie, ze studia na matematyce zawsze sa ciezkie. Tu obowiazuje parafraza pewnego znanego powiedzenia: jak sobie wybierzesz, tak sie wyspisz. Mysle, ze nie ma sie czego bac, tylko -- jesli Cie to interesuje -- trzeba sprobowac.

all napisał(a):
Domyślam się, że trudno będzie, ale czy wszystko będzie dokładnie wytłumaczone tak ,aby można wszystko zrozumieć.

O to akurat sie nie martw, wykladowcow mamy swietnych. Czasem tylko nie slychac, co mowia, bo ktos skuwa sciany lub wybija szyby w oknach. Ale to tylko czasem.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 11:13 
Na jakich zasadach odbywa się rekrutacja na studia II-ego stopnia w IM, jeśli jestem absolwentem naszego wydziału, a chciałbym teraz uzyskać dyplom innej specjalności?

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 17:24 

Kajetan Wandowicz napisał(a):
Tu obowiazuje parafraza pewnego znanego powiedzenia: jak sobie wybierzesz, tak sie wyspisz.

Ja slyszalem wersje: "jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz"

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 18:06 

drogba napisał(a):
Tu obowiazuje parafraza pewnego znanego powiedzenia: jak sobie wybierzesz, tak sie wyspisz.

Ja slyszalem wersje: "jak sobie poscielisz, tak sie wyspisz"

Definicja parafrazy, której nigdyś uczono w liceum.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 20:59 
Opiekun I roku

O to akurat sie nie martw, wykladowcow mamy swietnych. Czasem tylko nie slychac, co mowia, bo ktos skuwa sciany lub wybija szyby w oknach. Ale to tylko czasem.

Taaak... bardzo lubię poczucie humoru pana Kajetana. :D
JK

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 21:01 
Opiekun I roku

em napisał(a):
Na jakich zasadach odbywa się rekrutacja na studia II-ego stopnia w IM, jeśli jestem absolwentem naszego wydziału, a chciałbym teraz uzyskać dyplom innej specjalności?

Proszę się skontaktować z dziekanatem.
JK

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 10 lipca 2008 21:31 

Troche odbiegne od głównego tematu. a propo remontu - długo on jeszcze potrwa?? mam nadzieje ze to nie jeden z rodzaju tych niekończących się ??

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]