Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 22 września 2019 2:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 04 marca 2008 14:22 

Oj, uderz w stół a administratorzy się odezwą. Czy dysputy i udowadnianie na forum, że sie jest ciężko pracującym profesjonalistą (i nie wolno przeszkadzać ani krytykować) należy do obowiązków administratora wynikających z umowy z pracodawcą? Każdy może sobie na to odpowiedzieć sam - za administratora powinny ręczyć czyny, a nie forumowa antypropaganda!

Pozostawiam ten post głębokiej refleksji administratorom.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 04 marca 2008 14:29 

Moje rozważania wyglądają następująco: :lol:

Widzę że niektórzy ludzie biorą wzorce z polityków i oskarżają bez żadnych faktów. No cóż to wolny kraj, ale nie uważaj że ktoś Cię potraktuje serio.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 04 marca 2008 20:02 

Ja mam taka uwage, że w sali 410 do komputera w srodkowym rzedzie 2 od okna nie mozna sie zalogowac do Windowsa (sorry za brak numeru komputera ale zapomnialem). Fajny by bylo jak by do poniedzialku zaczal dzialac.
Pozdrawiam Bushik

"Życie byłoby prostsze, gdyby Bóg dostarczył kod źródłowy." :D

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 04 marca 2008 21:23 

Bushik napisał(a):
Ja mam taka uwage, że w sali 410 do komputera w srodkowym rzedzie 2 od okna nie mozna sie zalogowac do Windowsa (sorry za brak numeru komputera ale zapomnialem). Fajny by bylo jak by do poniedzialku zaczal dzialac.
Pozdrawiam Bushik

my dzisiaj na PS1 też mieliśmy taki problem, ale potem przyszedł p. Kryspin i już można sie logować na tym kompie, przynajmniej można było dzisiaj

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 04 marca 2008 21:52 

Bardzo mnie cieszy gdy pojawiają się w tym podforum posty takie jak te dwa powyżej, oczywiście nie z tego względu że coś nie działa/nie działało, lecz dlatego że studenci informują nas administratorów o tym fakcie. Ciężko usuwać usterki nie wiedząc o ich istnieniu. Najlepiej jeśli takie zgłoszenie opisuje istotę problemu, a nie: "X'y mi nie działają", przeważnie jeśli coś nie działa tak jak powinno pojawia się jakiś komunikat błędu, który bywa pomocny w naprawie usterki, czasami to sam student może ją naprawić jeśli się zastosuje do komunikatu. Niestety większość osób nie czyta takich komunikatów :(

Zatem zachęcam wszystkie osoby do zgłaszania jakichkolwiek "usterek" osobiście do 402, bądź też za pośrednictwem forum. Postaramy się je w miarę możliwości naprawić.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 września 2008 12:09 

Wpisujac sie w klimat powyzszychpostow chcialbym konstruktywnie pomarudzic... na stronie www instytutu nie ma linku do planu zajec (albo jest zbyt dobrze schowany). W dziale "Ogloszenia dla studentow" ostatni wpis pojawil sie 14 czerwca. Nie kazdy czyta forum, mozna by tam tez oglosic dobra nowine w postaci planu zajec :wink:

Pozdrawiam,
M.

Edit: znalazlem, jednak jest dobrze schowany... pomiedzy 28.09.06 a 28.02.07 :)

Tytuł:
PostNapisane: środa, 01 października 2008 10:58 

Michal Szymczuk napisał(a):
Edit: znalazlem, jednak jest dobrze schowany... pomiedzy 28.09.06 a 28.02.07 :)

A co myślałeś że będzie łatwo? Student matematyki powienien być dociekliwy aż do bólu :P

Tytuł:
PostNapisane: środa, 01 października 2008 14:55 
Opiekun I roku

Jako członek nowej redakcji strony WWW IM chciałbym wyrazić swoją wole i pragnienie, żeby było lepiej... Będziemy sprzątać i poprawiać, ale na wyniki trzeba będzie trochę poczekać.

Oczywiście proszę też o uwagi (lepiej na maila, bo tej części forum mogę nie doczytać...)
JK

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]