Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 23 października 2019 23:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 września 2006 15:13 
Super. I juz wszystko jasne... :)). Nie ma progow dla zwyklego e... tego mi brakowalo w informatorze, aby ktos o tym wspomnial... wtedy informator stalby sie kompletniejszy(oczywiscie moim zdaniem).
Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 02 października 2006 7:50 
czy ktos wie jakie to przedmioty zazwyczaj wskazywal Dyrektor Mincer dla ostatniego roku studiow licencjackich?? Jutro sa zapisy a ja nie wiem ja sobie plan ulozyc bo nie wiem co bede msiala wziasc jeszcze do obowiazkow.

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 17 lutego 2007 14:15 
A teraz trochę inne pytanie, aczkolwiek związane z tematem:
Kiedy należy złożyc podanie z prośbą o uznanie za przedmiot niekierunkowy i przyznanie punktów przedmiotu zaliczanego już wcześniej na innej uczelni? Ile punktów przyznaje się za taki przedmiot?

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2008 14:18 

ja mam takie pytanie... cza jeśli się zdeczuje do końca drugiego roku,że chce zostać na 5letnich studiach jednolitych, to czy w takim przypadku też czeka mnie po 3cim roku egzamin licencjacki czy wtedy już tylko magisterski po 5tym roku??

pozdrawiam:)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2008 15:23 

To jest tak ze jak jestes na magisterce to jest podobny (identyczny?) egzamin jak licencjacki tylko sie to inaczej nazywa (nie wiem jak - nie pamietam) i jego trzeba zdac przed zlozeniem pracy magisterskiej (przynajmniej tak mi ktos mowi)
Chetnie bym poznal tez dokladnie informacje np od Dziekana Karcha i usystematyzowal swoja wiedze na ten temat.
Pozdrawiam Bushik

"Życie byłoby prostsze, gdyby Bóg dostarczył kod źródłowy." :D

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2008 16:57 
Admin absolwent

Bushik napisał(a):
To jest tak ze jak jestes na magisterce to jest podobny (identyczny?) egzamin jak licencjacki tylko sie to inaczej nazywa (nie wiem jak - nie pamietam) i jego trzeba zdac przed zlozeniem pracy magisterskiej (przynajmniej tak mi ktos mowi)
Chetnie bym poznal tez dokladnie informacje np od Dziekana Karcha i usystematyzowal swoja wiedze na ten temat.
Pozdrawiam Bushik

Identyczny i nazywa sie tak samo :)
A dokladniej, na chwile obecna wyglada to tak:
Egzamin magisterski sklada sie z dwoch czesci. Pierwsza to rownoczesnie egzamin licencjacki oraz egzamin wstepny na studia uzupelniajace. Zawiera ona material z pierwszych 3 lat studiow (wybrane przedmioty ma sie rozumiec, ale ze wlasnie zachodza w tej kwestii zmiany pomine wymienianie jakie to przedmioty), a konkrety mozna poczytac na stronie owych egzaminow albo nawet na tym forum.
Bedac na studiach magisterskich 1 czesc mozna zdawac majac zaliczony 6 semestr lub majac zgode dziekana. Najpozniej trzeba to zrobic przed obrona pracy ma sie rozumiec :)

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2008 19:05 

A mi się wydaje, że nasz rocznik (obecny pierwszy, z którego też jest autorka pytania :-) ) już nie ma jednolitych magisterskich. Czy źle mi się wydaje?

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2008 19:44 

Cytuj:
chce zostać na 5letnich studiach jednolitych

Jak dla mnie to sugeruje jednoznacznie ze chodzilo o kogos kto jest na starych zasach (prawdopodobnie z drugiego roku) ...

A co do pytania to owszem od tego roku nie ma studiów jednolitych zatem na 99% procent bedziecie musieli pisac egzamin licencjacki po 3 roku, ktory bedzie odrazu egzaminem wstepnym na uzupelniajace magisterskie.
Pozdrawiam Bushik

"Życie byłoby prostsze, gdyby Bóg dostarczył kod źródłowy." :D

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 25 kwietnia 2008 10:55 

Witam, nie znalazłam w informatorze (mimo iż to pewnie tam jest) tego jakie muszę zaliczyć przedmioty do 3 semsrtru na konkretną specjalizację, Proszę o pomoc :)

Tytuł:
PostNapisane: sobota, 26 kwietnia 2008 9:35 

do trzeciego semestru zalicza sie tylko program ogolny: analiza mat 1, 2, 3, algebra liniowa 1, 2, wdm, KiERP (od tego roku), WdI i Algebra 1. Po trzecim semestrze, majac te przedmioty zaliczone, wybor jest calkowicie dowolny, wszystkie specjalizacje wchodza w gre.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]