Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019 17:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 26 września 2013 18:13 

Jeśli ma się niezaliczony WDM A i powtarza się drugi semestr i nie będzie się robić teraz w semestrze zimowym 2013/2014 WDM B tylko dopiero w letnim WDM A to na którym semestrze studiów będzie się w semestrze letnim 2013/2014? Dalej na drugim (w minimalnych wymaganiach do zaliczenia drugiego semestru jest wstęp do matematyki)?

Ostatnio edytowano czwartek, 26 września 2013 20:23 przez Jan Kraszewski, łącznie edytowano 1 raz
"Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie.

PostNapisane: czwartek, 26 września 2013 18:22 

az07 napisał(a):
Jeśli ma się nie zaliczony WDM A i powtarza się drugi semestr i nie będzie się robić teraz w semestrze zimowym 2013/2014 WDM B tylko dopiero w letnim WDM A to na którym semestrze studiów będzie się w semestrze letnim 2013/2014? Dalej na drugim (w minimalnych wymaganiach do zaliczenia drugiego semestru jest wstęp do matematyki)?

Zgadza się, w semestrze letnim 2013/2014 będzie znowu powtarzanie drugiego semestru.

PostNapisane: czwartek, 26 września 2013 20:28 
Opiekun I roku

Jarosław Wróblewski napisał(a):
Zgadza się, w semestrze letnim 2013/2014 będzie znowu powtarzanie drugiego semestru.

Ale za zgodą dziekana można robić przedmioty z wyższych semestrów.

JK

PostNapisane: czwartek, 26 września 2013 21:12 

Cytuj:
"Nie" z przymiotnikami piszemy łącznie.

Z imiesłowami przymiotnikowymi też (choć w sposób bezwględny dopiero od kilku lat).

PostNapisane: czwartek, 26 września 2013 21:38 
Opiekun I roku

Ludomir Newelski napisał(a):
Z imiesłowami przymiotnikowymi też (choć w sposób bezwględny dopiero od kilku lat).

Tak, tak, dziękuję za poprawienie błędu nieuwagi.

JK

PostNapisane: piątek, 27 września 2013 8:37 

A co potem jeśli się zaliczy WDM i ma się zrobione przedmioty z wyższych lat to czy można przejść o dwa semestry wyżej, np. z drugiego na czwarty?

PostNapisane: piątek, 27 września 2013 9:49 
Opiekun I roku

Można. Nie jestem pewien, czy nie trzeba o to zawnioskować, ale jeśli spełnia się wymagania punktowe, to jest to raczej formalność.

JK

PostNapisane: piątek, 27 września 2013 16:38 

Jan Kraszewski napisał(a):
Można. Nie jestem pewien, czy nie trzeba o to zawnioskować, ale jeśli spełnia się wymagania punktowe, to jest to raczej formalność.

JK

Trzeba wnioskować i jest to faktycznie formalność. Robiłem tak w zeszłym semestrze.

PostNapisane: poniedziałek, 13 stycznia 2014 22:18 

Mam pytanie odnośnie powtarzania przedmiotu. Jak ma się warunek z przedmiotu obowiązkowego to należy go poprawić w najbliższym możliwym terminie i teraz moje pytanie brzmi czy to samo tyczy się przedmiotów dodatkowych. Czy jeśli nie zaliczyłam w zeszłym semestrze letnim mikroekonomii to czy jeśli chcę ją poprawiać to muszę to zrobić teraz w semestrze letnim cy mogę to zrobić w kolejnym?

PostNapisane: środa, 15 stycznia 2014 14:11 

givous napisał(a):
Mam pytanie odnośnie powtarzania przedmiotu. Jak ma się warunek z przedmiotu obowiązkowego to należy go poprawić w najbliższym możliwym terminie i teraz moje pytanie brzmi czy to samo tyczy się przedmiotów dodatkowych. Czy jeśli nie zaliczyłam w zeszłym semestrze letnim mikroekonomii to czy jeśli chcę ją poprawiać to muszę to zrobić teraz w semestrze letnim cy mogę to zrobić w kolejnym?

Przedmiotów do wyboru w ogóle nie trzeba poprawiać (chociaż jeżeli jest on obowiązkowy dla specjalności i się nie powtórzy, to nie dostanie się specjalności).

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]