Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest czwartek, 27 czerwca 2019 14:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 21 lipca 2012 23:31 

czy tylko ja nie mogę zalogować się na tę stronę?
http://stypendia.uni.wroc.pl/

PostNapisane: sobota, 21 lipca 2012 23:42 

W tej chwili faktycznie nie można się zalogować, ale jeszcze w okolicach czwartku wszystko było w porządku.

PostNapisane: poniedziałek, 30 lipca 2012 0:25 

Czy identyfikator i hasło jest takie samo jak przy rekrutacji na studia? Czy trzeba oddzielnie zarejestrować się na USOSweb Wydziału Matematyki i Informatyki którego strona aktualnie jest w budowie? https://usosweb.wmi.uni.wroc.pl/kontroler.php?_action=actionx:news/default()

PostNapisane: wtorek, 31 lipca 2012 18:23 
Opiekun I roku

Ta strona jest w budowie od zawsze, więc nie należy się przejmować tym komunikatem - strona działa. A nowoprzyjęci studenci i tak zapewne jeszcze nie mają swoich kont w USOSie.

Poza tym
Cytuj:
Osoby przyjęte na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (wieczorowych) I stopnia i jednolitych magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim, zamierzający ubiegać się o przyznanie miejsca w DS wypełniają wniosek on-line po wcześniejszym zalogowaniu się na stronie www.rejestracja.ds.uni.wroc.pl terminie od dnia 23 czerwca do dnia 31 lipca br.

Osoby te wpisują nr PESEL, ale nie wypełniają pola nr albumu.

O ile dobrze patrzę, to najpierw trzeba się zarejestrować, a potem zalogować.

JK

PostNapisane: środa, 01 sierpnia 2012 9:31 

Przepraszam, że pytam o to również tutaj, ale jeśli chcę się ubiegać o stypendium socjalne, ale nie jestem jeszcze oficjalnie studentką, ponieważ nie mam indeksu, to komplet dokumentów mam złożyć do dziekanatu? Bo czytałam, że studenci muszą wcześniej się gdzieś zarejestrować...

PostNapisane: czwartek, 02 sierpnia 2012 8:30 

Jestem na 3 roku a oprócz zmiany danych osobowych nic nie mogę tam wybrać. Czy ktoś może mi powiedzieć co a takim razie mam zrobić i jak dostać stypendium skoro nie mogę nawet wniosku wypełnić????? Jakby dotychczasowe zasady nie były dobre... Studenci się wkurzają pani w dziekanacie też...

PostNapisane: czwartek, 02 sierpnia 2012 8:46 

malachi napisał(a):
Jestem na 3 roku a oprócz zmiany danych osobowych nic nie mogę tam wybrać. Czy ktoś może mi powiedzieć co a takim razie mam zrobić i jak dostać stypendium skoro nie mogę nawet wniosku wypełnić????? Jakby dotychczasowe zasady nie były dobre... Studenci się wkurzają pani w dziekanacie też...

Już widzę, że trzeba zaznaczyć okienko, że nie można już zmieniać danych, co i tak uważam za debilizm...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]