Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest środa, 19 grudnia 2018 18:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 10 lipca 2011 23:35 

ghazer napisał(a):
który znalazłem na stronie ifp

możesz podesłać link? Szanse nikłe, ale spróbować należy:)

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 2:47 

gdybym wiedział, że są w dziekanacie, to pewnie bym nie drukował, ale proszę bardzo (na stronie wydziału filologii a nie ifp, moja pomyłka, chociaż to pierwszy wynik w google po wpisaniu "stypendium rektora uni wroc" ;) ) :
http://www.wfil.uni.wroc.pl/index.php?id=28
link na samym dole.

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 10:12 

Będę tylko na jeden dzień we Wrocku w wakacje, zatem wole mieć już wypełnione;)

Dzięki za link;)

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 10:23 

ghazer napisał(a):
składać może każdy, kto ma średnią przynajmniej 4,2, dostaje 7,5% najlepszych studentów. (...)

Czyli nie ma podziału ze względu na rok studiów?

//edit: I progów w zależności od średniej?

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 10:32 

pingwinek napisał(a):
ghazer napisał(a):
składać może każdy, kto ma średnią przynajmniej 4,2, dostaje 7,5% najlepszych studentów. (...)

Czyli nie ma podziału ze względu na rok studiów?

//edit: I progów w zależności od średniej?

myślę że prawie na pewno będzie osobna lista dla pierwszego i drugiego stopnia. ani, o tym ani o tym nic nie widziałem, ale też nie szukałem -- teraz mnie to jeszcze specjalnie nie obchodzi. może w dziekanacie wiedzą lepiej, a może w którymś z komunikatów jest napisane.

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 12:47 

Wszystkie regulaminy i wnioski są w najbardziej nieoczekiwanym miejscu, czyli na stronie UWr w części o pomocy materialnej dla studentów:
http://www.uni.wroc.pl/studenci/sprawy- ... t%C3%B3w-7
Druga i trzecia kropa na górze i trzeci z wniosków trochę niżej. Na stronie trochę pomieszano stypendia socjalne z naukowymi, ale jest wszystko.

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 12:58 

Ale tam nic nie ma o tym, że za samą średnią można dostać stypendium... tylko za osiągnięcia... czyli co? teraz już nie będzie żadnego stypendium za stopnie?

PostNapisane: poniedziałek, 11 lipca 2011 13:11 

Jest. Specjalnie napisałam również o drugiej kropce, nie tylko o trzeciej. Dokładnie jest to w paragrafie 21, ust. 1 w Regulaminie... Ponadto, w samym wniosku również jest mowa o średniej oraz o wyborze jednego z kryteriów (wysokiej średniej ocen lub jednej z grup osiągnięć).
Poza tym, mam prośbę: czy można ten temat przenieść do działu Zasady studiowania? Moim zdaniem nie dotyczy on tylko studentów pierwszego roku, a zwłaszcza śródrocznych.

PostNapisane: czwartek, 21 lipca 2011 12:31 

czy można otrzymywać to stypendium będąc od następnego semestru na urlopie dziekańskim?

PostNapisane: środa, 03 października 2012 17:17 

Jestem w następującej sytuacji: ukończyłem studia I stopnia na PWr w lutym 2012, a na Matematyce na I stopniu studiuję od pazdziernika 2011. Chciałem się ubiegać o stypendium rektora za wysoką średnią. Tyle, że gdy wypełniam wniosek, na koniec muszę oświadczyć, że:

"Oświadczam, że nie ukończyłem (-am) dotychczas żadnego kierunku studiów (oświadczenie to nie dotyczy studentów, którzy po ukończeniu studiów pierwszego stopnia kontynuują naukę w celu uzyskania tytułu zawodowego magistra, chyba że od ukończenia studiów upłynął okres 3 lat). Jednocześnie oświadczam, że nie pobieram i nie ubiegam się o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów na innym kierunku studiów (dotyczy to również innej uczelni). "

Czyli teoretycznie nie mogę się ubiegać o to stypendium. Ale w regulaminie stypendialnym (ze strony http://www.uni.wroc.pl/studenci/sprawy- ... t%C3%B3w-7) nie ma nic na temat tego warunku w kontekście stypendium za wysoką średnią, jest tylko w przypadku stypendium socjalnego. Czy wie ktoś, co można z tym zrobić? Czy tylko mogę się dowiedzieć od Pani w dziekanacie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]