Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest poniedziałek, 25 września 2017 2:02

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 29 stycznia 2017 12:12 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 29 stycznia 2017 12:08
Posty: 4
Czy na studiach licencjackich jest obowiązek odbycia praktyki zawodowej?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 29 stycznia 2017 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 29 września 2015 14:09
Posty: 46
Nie, patrz regulamin studiów.

_________________
Be yourself; everyone else is already taken.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 29 stycznia 2017 16:14 
Offline

Dołączył(a): niedziela, 29 stycznia 2017 12:08
Posty: 4
W regulaminie jest napisane: ,, Zasady odbywania i tryb zaliczania praktyk zawodowych są określone w planach studiów lub w regulaminie praktyk zawodowych".
W planie studiów nie ma wspomnianego nic o praktykach, ale na stronie instytutu jest regulamin praktyk zawodowych, gdzie jest napisane: ,,Zgodnie z art. 66 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2006 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164,
poz. 1365, z późniejszymi zmianami) każdy student studiów I stopnia na kierunku Matematyka jest
zobowiązany do odbycia trzytygodniowej praktyki zawodowej. Są one realizowane w oparciu o
Zarządzenie Nr 56/2010 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 29 stycznia 2017 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): wtorek, 29 września 2015 14:09
Posty: 46
viewtopic.php?f=4&t=4782&hilit=praktyk%2A&start=0#p49526

_________________
Be yourself; everyone else is already taken.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: niedziela, 29 stycznia 2017 20:49 
Offline
Opiekun I roku
Avatar użytkownika

Dołączył(a): poniedziałek, 04 października 2004 10:50
Posty: 3380
Lokalizacja: Wrocław
Płeć: mężczyzna
Wygląda na to, że podczas zmiany strony IM na nową zapomnieliśmy zaktualizować ogłoszenie o praktykach, wkrótce to zrobimy.

Praktyki są na studiach magisterskich.

JK


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: wtorek, 08 sierpnia 2017 13:04 
Offline

Dołączył(a): czwartek, 03 października 2013 14:46
Posty: 15
Płeć: kobieta
W programie studiów magisterskich jest zapis, że za praktykę można otrzymać co najmniej 3 pkt ECTS. A jeśli odbyłam praktykę dwukrotnie (w dwóch różnych firmach), to czy po uzyskaniu 3 pkt za jedne praktyki, mogę ubiegać się o uzyskanie 3 kolejnych punktów za drugą firmę i te punkty będą mi uznane na poczet łącznej sumy punktów, czy będą utracone tak jak punkty za Matematykę Elementarną na studiach licencjackich?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: piątek, 25 sierpnia 2017 21:41 
Offline

Dołączył(a): piątek, 25 maja 2012 22:46
Posty: 61
Płeć: mężczyzna
W założeniu większa liczba punktów przyznawana jest jeśli okres podejmowanej aktywności zawodowej znacznie wykracza poza standardowy wymiar praktyk i do tej pory stosowałem go do praktyki w jednym zakładzie pracy. Zwykle pracując dłuższy okres w jednym miejscu można nabyć umiejętności pozwalające na wykonywanie bardziej zaawansowanych zadań, co z reguły nie dzieje się kiedy podejmuje się praktykę w innym miejscu. Ale zawsze tego typu decyzje podejmowane są indywidualnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL