Forum Instytutu Matematycznego UWr

Teraz jest niedziela, 20 października 2019 21:53

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 09 listopada 2004 11:36 

wariat(chyba) napisał(a):
moze wyobrazicie sobie sytuacje, gdy zaczynamy jakas rozmowe na wazny temat i nagle ktos cos pisze, co nikomu sie nie podoba. Wszyscy wskakuja na niego, a w pewnym momencie on zmienia swojego posta i dalej pisze ze nigdy tego wczseniejszego nie bylo...troche bez sensu.
W koncu bledy ort. mozna poprawic w drugim poscie korygujacym, jak Snakes juz to tutaj zrobil

wariacie, forum ma wbudowana taka sprytna funkcje, ze jesli ktos poprawi swoj post (czego tu nie wolno robic !) a pod tym postem juz ktos udzieli sie w watku, to w poprawianym poscie pojawia sie data ostatniej modyfikcji oraz licznik ilosci takich prob.

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 24 grudnia 2004 18:30 
no wiec jest czy nie ma opcja pozwalajaca na edycje postow??

a tak przy tej wigilijnej okazji - informacja na konsoli jakoby admini nie brali odpowiedzialnosci za niedochodzenie poczty z innych serwerow byla żenująca

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004 2:44 

A nie mylisz przypadkiem funkcji admina forum z adminem serwera-dla Twojej informacji to zupełnie różne osoby

Co do edycji postów-NIE BEDZIE TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NA TYM FORUM- tak było przy poprzednim adminie i z tego co wiem obecny ma zamiar to kontynuować. Sama adnotacja o dacie zmiany postu niewiele daje jeżeli została zagubina spójność i logiczność całego ciągu wypowiedzi. Jeżeli czytam jakiś temat to chcę go zrozumieć a nie zastanawiać się w jakiej kolejności zostały napisane poszczególne posty, szczególnie gdy dany temat ma np 7 stron. Jeżeli kogoś rażą błędy ortograficzne kolegów to zawsze może dyskretnie zwrócić uwagę adminom (mail, priv) aby poprawili dany post.

Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 30 grudnia 2004 19:32 

Bea napisał(a):
Co do edycji postów-NIE BEDZIE TAKIEJ MOŻLIWOŚCI NA TYM FORUM- tak było przy poprzednim adminie i z tego co wiem obecny ma zamiar to kontynuować.

Zgadza się, w dalszym ciągu nie będzie możliwości edycji postów

Tytuł: logowanie
PostNapisane: środa, 19 stycznia 2005 20:02 

Nie wiem czemu ale zawsze muszę sie logować dwa razy, bo za pierwszym nie wchodzi na moje konto. Mam przeglądarke MOzilla 1.7.5(Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.5) Gecko/20041217)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]